Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Surfbary (/Forum-Surfbary-314)
+---- Wątek: Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! (/Temat-Auto-surf-com-pl-aktualizacja-systemu-WYPLATY-KONTA-PREMIUM-BONUSY-46967)



Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - robert81 - 09-12-2011 14:49

[Obrazek: bannera.gif]

Polecam wszystkim zaktualizowany przedwczoraj system Auto-surf.com.pl - największy Polski autosurf, uruchomił możliwość WYPŁAT:
  1. Darmowe konto i uczestnictwo w systemie - na zawsze!
  2. WYPŁACAJ pieniądze za zdobyte punkty - już od 200 000 punktów
  3. Zdobądź darmowe 300 punktów za założenie konta
  4. Ratio wynoszące od 5:4 do 1:1
  5. Zdobywaj od 0.8pkt do 1pkt co 20 sekund
  6. Zdobywaj dodatkowe punkty za Aktywność i Konkursy
  7. Polecaj system innym i zgarniaj od 12,5% do 20% punktów poleconych
  8. Dokup brakujące punkty (już od 30 groszy za 1000pkt)
"System oferuje całkowicie DARMOWĄ WZAJEMNĄ PROMOCJĘ i reklamę stron internetowych. Jesteśmy najpopularniejszym i najaktywniejszym polskim autosurfem. Jako pierwsi wprowadziliśmy dostępną dla wszystkich możliwość Reklam PTC - unikalnych wyświetleń reklam. Wyznaczamy standardy innym polskim systemom!

Dzięki największej liczbie Reklam PTC, rotatora stron, Konkursowi Aktywności czy bonusom za aktywność w systemie zdobywanie punktów jest proste i szybkie. Podnieś statystyki swoich stron, zdobywaj poleconych, nowych użytkowników i klientów! Wymieniaj się ruchem z innymi. Wypromuj się!"

Obecnie na start nowej wersji istnieje jedna z wyższych stawek wypłat:
200 000 pkt = 7,5zł

Reflink: Auto-surf.com.pl (reflink)
Link czysty: Auto-surf.com.pl

[Obrazek: creation_179715.gif?1323348722]


RE: Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - Jaro070 - 09-12-2011 17:44

Na minimum trzeba zbierać ok. 1111 godzin.


RE: Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - robert81 - 09-12-2011 22:50

Przyjmując brak żadnych poleconych, nie korzystając z działu Reklam PTC i bonusów za codzienną aktywność może to i tak wychodzić Wink Z resztą podobne przeliczenie można zrobić dla 20dollars2surf i nie wyjdzie tak kolorowo... a jednak, gdy uzbiera się poleconych wszystko staje się prostsze i nie takie złe. Inaczej na pewno będzie to żmudne i ciężkie. Ale za darmo to można &$*#&X&$@ Smile Ja sam nie zbieram do wypłaty, a wykorzystuje system do reklam z których jestem zadowolony


RE: Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - eubux - 21-01-2012 02:50

UWAGA SERVICE NIE WYPŁACA!!!! UWAGA SERVICE NIE WYPŁACA!!!! UWAGA SERVICE NIE WYPŁACA!!!! UWAGA SERVICE NIE WYPŁACA!!!!

Zleciłem wypłate 3 dni temu. I szybki status werifikacja 3 dni po zleceniu surf admin zdecydował zablockowac moje IP że juz nie posurfuje. Tylko problem w tym ze mam roboczy desktop na linuxie patrze a stronka bardzo dobrze funkcjonuje i mozna sie z nia łaczyc. Bo otrzymuje taki komunikat

Forbidden

You don't have permission to access /index.php on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
Power MOD by linuxpl.com Server at auto-surf.com.pl Port 80

Niezła sprawa blockujac moje ip w .htaccess Takich to powinni zamykac za oszustwa na 7.50Zł do tego teraz sprawdzilem ze usuneli moje konto. Tyle czasu na nic;;


RE: Auto-surf.com.pl - aktualizacja systemu, WYPŁATY, KONTA PREMIUM, BONUSY! - MoveR28 - 21-01-2012 08:17

Napisz do admina i jak nie odpisze to oznacza już tylko jedno, a ja tak jak inni tylko promuje forum.