Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc Steam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: Pomoc Steam (/Temat-Pomoc-Steam-46827)



Pomoc Steam - rasta - 05-12-2011 21:34

Witam,
Mam problem ponieważ nie mogę zmienić emaila ani hasła na mojego steama.
Robie wszystko dobrze, "zlecam" zmiane emaila i wchodze na poczte po kody weryfikacyjne wprowadzam je resetuje steama i dupa, email ten sam co był.

Każdemu kto pomoże PLUSY lub mogę inaczej sie odwdzieczyc( bez skojarzen zboczuchy ;p )

POMOCY !!!


RE: Pomoc Steam - Satan - 06-12-2011 21:44

też tak często mam Tongue może spróbuj robić to kilka razy albo odczekaj kilka minut i może wtedy się zmieni Tongue


RE: Pomoc Steam - rasta - 11-12-2011 16:16

Nic nie pomaga, zmieniam ten email już 10-ty raz i dalej nic Wink. Może być to przyczyną, że nie ma na nic gier ?


RE: Pomoc Steam - Corleone - 14-12-2011 15:06

Oczywiście że się da, tylko zastanów się czy dobrze wszystko robisz. Z nudów zrobiłem Ci mały poradnik:

1. Otwieramy okno z ustawieniami STEAM, i klikamy zaznaczoną opcję:

[Obrazek: 78267633.png]

2. Wpisujemy obecne hasło po czym klikamy "Dalej":

[Obrazek: 93370679.png]

3. Na nasz obecny mail, przyjdzie kod, który wpisujemy w pierwsze pole tekstowe a następnie dwa razy podajemy nasz nowy adres email, i klikamy "Dalej":

[Obrazek: 33751165.png]

4. UWAGA ! Teraz ważny krok, wyświetli się nam okno w którym zobaczymy informację, że na nowy adres email przyszło potwierdzenie, NIE ZAMYKAMY TEGO OKNA:

[Obrazek: 61413357.png]

5. Wchodzimy na pocztę, klikamy w nadesłany nam link, po czym okno powinno wyglądać tak, klikamy "Zakończ", mail zmieniony, steama nie trzeba resetować:

[Obrazek: 96562352.png]

Zmieniałem tak maila 2 razy za każdym razem weszło.
Myślę że Ci się przyda, pozdro.