Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Szkoła (/Forum-Szkola-307)
+---- Wątek: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? (/Temat-Do-jakiej-szkoly-uczeszczasz-46385)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - RejzoR - 20-05-2015 12:20

Technikum mechaniczne, klasa pierwsza. Zbyt dużego wyboru nie miałem, LO odpadało, bo raczej nie mam ochoty tracić dodatkowych 5 lat na jakieś studia i zastanawiać się, czy w ogóle coś po tym będę miał. A z kolei zawodówka raczej do mnie nie przemawia, wolę już to pełne średnie wykształcenie mieć Tongue


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Pavvel - 22-10-2015 16:31

Politechnika Gdańska - Zarządzanie Inżynierskie - II rok.

Nie slucham opinii, że Zarządzanie to bezsensowny kierunek, bez pomyslu na zycie. Wiadomo, wiele takich osob jest, ale też jest wiele na Budownictwie ktorzy idą wylacznie dla pieniedzy albo z nacisku rodzicow. W zyciu trzeba miec pasje i wlasne cele. Ja jestem przekonany, ze odniose sukces.


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - JohnLion - 18-11-2015 17:32

liceum, bo i tak będę pracował w domu, sam dla siebie


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - wo342 - 18-11-2015 20:24

Zespół Szkół Zawodowych I Ogólnokształcących w Kartuzach - zawodówka pierwszy rok ;p


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Giorgios - 18-11-2015 20:31

Wyższe Seminarium Duchowne w Krakowie


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - sendlicz - 18-11-2015 20:38

Politechnika Krakowska, Informatyka Stosowana


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - ged321 - 24-11-2015 17:58

Ten temat jest taki stary, że każdy może być gdzie indziej


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - toomysai - 24-11-2015 20:01

Ja chodzę do 2 gimnazjum więc jeszcze mam czas, ale planuję iść do technikum TECHNIK TECHNOLOGII ŻYWNOŚCI potem matura i studia Smile Ja już sobie planuję co chcę robić w przyszłości Wink Jak mi wiadomo to po napisaniu można iść na studia kierunek dietetyk więc jestem zadowolony.


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - DBZ - 05-01-2016 19:12

Liceum profil wojskowy myślę nad służbą w wojsku Big Grin


RE: Do jakiej szkoły uczęszczasz ? - Pablo1988 - 31-01-2016 19:59

Już nigdzie Smile Ale dziecka do państwowej nie puszczę, tyle zmarnowanego czasu... Big Grin