Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Power Balance - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Power Balance (/Temat-Power-Balance-46149)



Power Balance - gutekintruz - 19-11-2011 23:33

Siemano! Mam do sprzedania 2 opaski Power Balance, sportowy produkt roku 2010 wg. CNN.

Opis ze strony producenta:

"Czym jest Power Balance?

Power Balance to produkt z kategorii Performance Technology, przeznaczony do współdziałania z naturalnym polem energetycznym organizmu człowieka. Technologia Power Balance została opracowana przez ludzi związanych ze sportem i jest chętnie stosowana przez sportowców, dla których istotna jest równowaga, wytrzymałość i elastyczność ciała.


Jak działa hologram?

Technologia Power Balance oparta jest na założeniu optymalizacji naturalnego przepływu energii w organizmie człowieka. Założenie to jest zbliżone do koncepcji występujących w wielu filozofiach wschodnich. Zadaniem hologramu w Power Balance jest pozytywne oddziaływanie na pole energetyczne człowieka."

Używa go większość amerykańskich sportowców, powoli wkracza do Polski, popularny jest też wśród zwykłych ludzi dla poprawy samopoczucia. Nie dajcie się nabrać na opaski za 10-80 zł z allegro, bo jest to zwykłe chińskie gówno... Kupując oryginalne power balance masz dożywotnią gwarancję. Sam wymieniłem opaske przy rozdarciu się przezroczystego materiału i wypadnięciu hologramu. Ja używam swojego, dwa kolejne nie sa mi potrzebne, na stronie producenta kosztuje 169 zł, u mnie 120 zł z wliczona wysylka.


[Obrazek: SILICONEWHITE_BLKLET1.jpg]
Rozmiar S (17,5 cm) - 120 zł z wliczona wysyłką


[Obrazek: PB-red.jpg]
rozmiar S (17,5 cm), nowa, 120 zł z wliczona wysyłka

gg: 3682177