Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zarabiasz przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na co zarabiasz przez internet? (/Temat-Na-co-zarabiasz-przez-internet-46091)



RE: Na co zarabiasz przez internet? - pointsmaster - 24-04-2015 16:38

Samsung Galaxy Tab Pro i Samsung S4 zakupione. Teraz to chyba PS4 najbardziej mnie kusi. PS3 mam od kilku lat i na prawdę nie jestem zawiedziony. Zeby nie wywoływać nie potrzebnej burzy PC vs Konsole to powiem, ze kompa tez mam i rowniez sluzy mi czesto do relaksu. Ostatnio mocno przystopowałem z zarabianiem przez neta, a wakacje się zbliżają i przydałoby sie z dziewczyną gdzieś wybrać...To tez od dzisiaj ruszyłem spowrotem z G2A i ok €200 powinno wyjsc. Tak czy inaczej muszę się trochę spiąć, zeby wrocic do €400 miesięcznie. Takze cel:
-PS4
-Wyjazd na fajne wakacje


RE: Na co zarabiasz przez internet? - feellove - 24-04-2015 21:06

Telefony, konsole i samochod juz zdolalem kupic za prace w necie, teraz odkladam na mieszkanie, tzn. duuuuuzy wklad do kredytu Wink


RE: Na co zarabiasz przez internet? - scofielld - 25-04-2015 22:23

Pierwszy samochód (prawko zakurzone), małe wakacje/wyjazd z dziewczyną, garnitur (tego już nie zdążę przed maturą) może jakiegoś smartphona ,bo mój obecny tel od 2,5 roku to N86 8MP oraz co najważniejsze spłaty długu który narósł mi od mojej 18nastki
(czyli przez dwa lata) ,ponad 10k (niepłacone mieszkanie przez ojca) ;/. Fajnie jak by udało się uzyskać regularne kwoty, które pozwoliłby mi się przeprowadzić na własne.
Motywacja jest tylko teraz ze względu na zbliżająca się maturę nie mogę za dużo ( prawie wcale) czasu poświęcać, a pomysłów jest kilka.
To tyle Wink


RE: Na co zarabiasz przez internet? - DorszGaming - 25-04-2015 23:01

Kupiłem już chipsy za kasę z neta, teraz trzeba pomyśleć o czymś większym Big Grin


RE: Na co zarabiasz przez internet? - malodobry - 28-04-2015 23:06

Na pieluszki dla dziecka ;-)


RE: Na co zarabiasz przez internet? - rayden - 28-04-2015 23:13

Na najgorszą rzecz na świecie Sad Na mandaty!


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Pmxq - 28-04-2015 23:58

na motór! Big Grin a przynajmniej jakąś część tej kasy Big Grin


RE: Na co zarabiasz przez internet? - LoveNekoNya - 04-05-2015 07:43

Na komputer. Wink


RE: Na co zarabiasz przez internet? - IsamuxPompa - 04-05-2015 08:27

Na samochód oraz komputer


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Wojtek574 - 06-05-2015 11:53

Ja zbieram na diablo 3 Big Grin Brakuje mi jeszcze 18$ Huh A pózniej sie zobaczy napewno coś innego sie znajdzie na co będe chciał zbierać Cool