Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zarabiasz przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na co zarabiasz przez internet? (/Temat-Na-co-zarabiasz-przez-internet-46091)



RE: Na co zarabiasz przez internet? - remka - 17-03-2014 18:33

ja zbieram na długi które narobiła moja była kobieta... ;(


RE: Na co zarabiasz przez internet? - jagan - 18-03-2014 10:17

(17-03-2014 18:33)remka napisał(a):  ja zbieram na długi które narobiła moja była kobieta... ;(

o kolego, współczuję Rolleyes

Osobiście zarabiam na wszystko co pojawia się na horyzoncie: aktualnie są to - laptop do wszechstronnego zastosowania, ok. 3k, gopro 3+ black edition - 2k, oraz później jakieś moto + samochodzik, jakieś drobne wydatki oraz przyszłe wakacje, zobaczymy jak pójdzie, wszystko póki co jest na dobrej drodze Smile


RE: Na co zarabiasz przez internet? - xardas1020 - 18-03-2014 12:34

(17-03-2014 18:33)remka napisał(a):  ja zbieram na długi które narobiła moja była kobieta... ;(

ja podobnie na długi ale własne by spłacić je jak najszybciej bo nasz kraj tak wspiera przedsiębiorców i firmy, że najlepiej doprowadzić je do upadku
na chwilę obecną mam do spłaty prawie 50 k ( zaległości z własnymi składkami w zus a ci nie podarują, 2 kredyty leasingowe, 2 komorników ) ale z miesiąca na miesiąc idzie w dół


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Johnu - 18-03-2014 16:53

Na remont komputera i ogarnięcie wakacyjnego wyjazdu "motocyklem nad morze" z kumplem. Wliczam w to zmiany w silniku i budowie motocykla, paliwo, rzeczy na podróż,cały stuff, noclegi i tak dalej..


RE: Na co zarabiasz przez internet? - olaww - 19-03-2014 17:13

(17-03-2014 18:33)remka napisał(a):  ja zbieram na długi które narobiła moja była kobieta... ;(
współczuję


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Arcodes - 19-03-2014 20:33

1. spłata karty kredytowej
2. spłata kredytu konsumenckiego
3. spłata kredytu studenckiego
4. Nowy PC
5. high-endowy smartphone
6. Otwarcie franczyzy

to na razie plan na jakies 2lata Big Grin


RE: Na co zarabiasz przez internet? - explrlz - 21-03-2014 10:18

Obecnie nowy lapek i e-czytnik Smile Gdy juz to bedzie zawalczymy o jakies autko JerkJerk


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Kiljan - 21-03-2014 10:41

[Obrazek: dom_z_plaskim_dachem_i_garazem_dwustanowiskowym.jpg] tyle, że coś większego no i oczywiście musi być basen, to takie plany na maj-czerwiec...


RE: Na co zarabiasz przez internet? - ZexKox - 21-03-2014 10:54

Aktualnie to zbieram na nowego smartfona, prawo jazdy kat. A oraz jakieś wakacje. Mam nadzieję, że mi się to uda do wakacji Smile


RE: Na co zarabiasz przez internet? - aero2 - 21-03-2014 11:07

Na życie.