Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Na co zarabiasz przez internet? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Na co zarabiasz przez internet? (/Temat-Na-co-zarabiasz-przez-internet-46091)



RE: Na co zarabiasz przez internet? - Lontek - 18-11-2011 20:49

(18-11-2011 20:28)rasta napisał(a):  Mi wystarczy komputer i dziękuje Wink

Spoko ale musisz to pisać 3 raz 4


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Scoobyx - 18-11-2011 22:23

(18-11-2011 19:32)Lontek napisał(a):  Niby zbieram na PS3 ale jak dostaję wypłatę na paypala to korci, żeby sobie coś kupić, oj bardzo korci Tongue

Też zbieram na PS3 Big Grin Ale zawsze się coś znajdzie, żeby wydać tą wypłatę i ciągle trzeba od nowa zbierać Tongue


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Marello - 18-11-2011 23:35

Potrzebuje nowe ciuchy i laptopa Big Grin
Najbliższy hajs na pewno na to!


RE: Na co zarabiasz przez internet? - lebshot - 19-11-2011 00:20

Moja poprzednia wypłata to ciuchy, a teraz zbieram na porządnego smartphona Smile


RE: Na co zarabiasz przez internet? - tomsonFCB - 19-11-2011 11:10

Ja nie mam konkretnego celu. Zawsze dodatkowa kasa na coś się przydaje Wink
Odkładam trochę na auto Wink


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Yanke$ - 19-11-2011 11:24

(18-11-2011 20:01)Killer napisał(a):  
(18-11-2011 19:29)jackthekiller napisał(a):  jak ktos ma dalekosięzne plany z zarabianiem przez internet to moze się naciąc i zdziwic..niestety az takich ogromnych kokosów to sie zarobic nie da....

mylisz się i to bardzo, każdego miesiąca zarabiam pare tysięcy przez internet, a mam kumpli, którzy zarabiają jeszcze więcej. Zarabianie w sieci to wspaniały sposób na dodatkowe pieniążki, pracuje w serwisie komórkowym, mam tam dużo wolnego czasu (nudy), wykorzystuje ten czas na upload, dzięki czemu zarabiam 2x więcej niż na etacie.

Co do tematu - zbieram na czarną godzinę, może w przyszłości wydam na porządny samochód (oczywiście nie jakiegoś hammera jak takeagiftTongue), czy jakieś większe inwestycje.

wszystko jasne, masz dużo czasu Wink aż zazdroszczę, bo chętnie też wziąłbym się tak na porządnie, ale brak czasu.. Wink

co do tematu to nie zbieram obecnie, ale jak już to na drobne wydatki Wink


RE: Na co zarabiasz przez internet? - elaiden - 19-11-2011 13:31

ja zbieram na PS3


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Admin - 19-11-2011 17:27

@up
większość użytkowników na to ps3 zbiera z tego co widzę Smile
w gruncie wielu już zakupiło playstation za kasę zarobioną przez neta z pamięci mogę wymienić kilkanaście osób Smile właśnie z tego powodu mamy tak rozbudowany dział playstation 3.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - Magnus - 19-11-2011 17:48

na kompa potem się zobaczy.


RE: Na co zarabiasz przez internet? - jackthekiller - 19-11-2011 23:35

najważniejsze jednak ze wiekszośc cokolwiek zarobi cos sobie kupi lub odłoży..

dobre i tyle..Smile