Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? (/Temat-Za-ktorym-razem-zdaliscie-prawo-jazdy-45852)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - zarabiamwnecie - 09-03-2013 13:49

ja proponuje uczyć się jeździć w wieku 13-15 lat, bo potem na kursie zero problemów.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - tiumer - 09-03-2013 14:28

Nawet jak ktoś nie siedział za kółkiem przed kursem to bez problemu nauczy się jeździć przez te 30h. A co do egzaminu to nawet jak ktoś naprawdę dobrze jeździ to nie jest powiedziane że zda. Wszystko zależy głównie od humoru egzaminatora.

PS. Oczywiście chodzi mi o nauczenie jazdy pod egzamin, bo wiadomo, że później całkiem inaczej się jeździ.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - matimus - 09-03-2013 14:36

Też uważacie że ci instruktorzy to takie cwaniaczki ?
Wszyscy instruktorzy tak wyglądają ... oglądajcie od 2:09...Najlepiej jak taki zapyta cię "No co tam ?" Angry






RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - nastyhero - 16-03-2013 16:45

Za trzecim razem Wink I to troche szczescia mialem.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - kleomenes - 16-03-2013 17:00

Za pierwszym razem zdałem prawko ale już w gimnazjum tłukliśmy się trabantem czy maluchem Big Grin Jakie było moje zdziwienie jak okazało się że drzwi od trabanta były z grubej tektury beka
Instruktor z którym miałem egzamin był z tych "normalnych" więc to zapewne też wpłynęło na to, że zdałem za pierwszym razem.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - makingmoney - 01-04-2013 00:37

...


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - BlueFlower - 01-04-2013 09:20

A ja zdałem za trzecim Tongue Pamiętam, jak za pierwszym razem egzaminator z całych sił usiłował wyprowadzić mnie z równowagi... udało mu się niestety. A za trzecim razem też trafiłem na niego! Ale wtedy już nie dałem się sprowokować 2


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - adrian224 - 29-04-2013 20:25

Zdałem za pierwszym i nigdy przedtem nie jeździłem samochodem... Nie słuchajcie tych rad, że jak ktoś jeździ samochodem od dziecka to na pewno mu się uda szybko zdać, bo to kompletna bzdura. Taka osoba najprawdopodobniej nauczy się złych nawyków jak jeżdżenie z jedną ręką na kierownicy, a potem jest to bardzo duży problem.
Pamiętaj żeby podczas jazdy słuchać uważnie egzaminatora i nie podważaj jego słów, bo on na pewno lepiej wie jak masz jeździć.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Max998 - 29-04-2013 21:23

Ja na szczęście też trafiłem na spoko egzaminatora (zdane wszystko za pierwszym razem). Smile
Byłem w WORD'zie od 7:30 do zaledwie 10.
Dosyć drastycznie ominąłem jedną dziurę w drodze to jedyne co powiedział to ''spokojnie, nie jesteśmy na rajdach, to auto nie takie dziury zaliczało''. Ja byłem spokojny on był spokojny i tak jechaliśmy. O dziwo jechało mi się na prawdę dobrze nawet lepiej niż na niektórych jazdach na L'ce. Po prostu nie zalewałem samochodu litrami potu i parkinsonem w dłoniach. Smile

Wszystko trzeba robić na spokojnie a nie nagle i drastycznie bo wtedy jesteśmy zdenerwowani i my i egzaminator widzi, że coś jest nie tak a wtedy najłatwiej walnąć niepotrzebną gafę.. Smile


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Seriously - 23-05-2013 23:00

Za pierwszym. Ale egzaminator był normalny, nie próbował ulać na siłę, ani nic z tych rzeczy. A z drugiej strony moja dziewczyna oblała już 5 razy... (zdaje w tym samym ośrodku co ja). Naprawde sporo zależy od egzaminatora.