Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? (/Temat-Za-ktorym-razem-zdaliscie-prawo-jazdy-45852)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - omisiu - 14-01-2012 23:32

Co do tej kartki to połowy rzeczy, które mi zaznaczył to nie miałem. Ale najważniejsze, że zdałem i inni też będą mogli zdawać jeszcze rok na starych zasadach.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Max998 - 15-01-2012 14:11

(14-01-2012 23:32)omisiu napisał(a):  Co do tej kartki to połowy rzeczy, które mi zaznaczył to nie miałem. Ale najważniejsze, że zdałem i inni też będą mogli zdawać jeszcze rok na starych zasadach.

Mnie się wydaje, że jeśli egzaminator widzi, że ktoś np. już ruszył nie zrywa go i nie ma problemów z biegami to już zupełnie inaczej na niego patrzy. Już nie wspomnę o tym gdy się przepuszcza pieszych na pasach itp.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Daminn - 15-01-2012 17:00

Nie miał, bo np. przejazdu przez torowisko albo tunel u niego w mieście się nie dało zrobić więc nie ma tego zaznaczonego. Ale to prawda, jak od początku prowadzisz pewnie i czysto to egzaminator jest spokojniejszy i milszy. Nie zapomnijcie że on jedzie z wami pierwszy raz i nie wie na jakim jesteście poziomie po tych 30h. Trzeba zrobić dobre pierwsze wrażenie ;]


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - mihu124 - 19-01-2012 11:54

Ja za 4 i wcale się tego nie wstydzę. Raz uwaliłem na fajce, potem pieszy mi dosłownie wlazł, trzeci raz trafiłem na egzaminatora ch***! Ważne, że zdane i jeżdżę samochodem Smile


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - MrocznyKILL - 27-01-2012 02:56

Za pierwszym jazda 55 minut ciągle po mieście czekał żeby jakiś pieszy mi pewnie wlazł na pasach ale na szczęście udało sięWink na koniec jeszcze podręcznikowy rowerzysta się trafił na podwójnej ale udało się że szybko skręcił gdzieś Smile


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - MareKSG - 28-01-2012 00:07

(19-01-2012 11:54)mihu124 napisał(a):  Ja za 4 i wcale się tego nie wstydzę. Raz uwaliłem na fajce, potem pieszy mi dosłownie wlazł, trzeci raz trafiłem na egzaminatora ch***! Ważne, że zdane i jeżdżę samochodem Smile

To nie powód do wstydu Smile Bardzo ciężko jest zdać egzamin. Większość właściwie zależy od egzaminatora i umiejętności radzenia sobie ze stresem.


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - MrocznyKILL - 28-01-2012 00:32

(28-01-2012 00:07)MareKSG napisał(a):  To nie powód do wstydu Smile Bardzo ciężko jest zdać egzamin. Większość właściwie zależy od egzaminatora i umiejętności radzenia sobie ze stresem.

Niestety to prawda wystarczy zobaczyć na naszych kierowców jedni którzy nie mają pojęcia o ruchu drogowym zdali bez kłopotu a ci którzy mieli do czynienia z samochodem od dziecka jak trafia na "miłego" pana egzaminatora i tak uwalą :/


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Gien - 28-01-2012 04:47

Jeśli chodzi o mnie to zdałem za pierwszym razem.
Prawko odebrałem 5.08.2009 jeśli dobrze pamiętam.
Przed egzaminem teoretycznym tak się denerwowałem, że myślałem, że puszcze pawia Big Grin
Po zdaniu teorii ( zero błędówSmile ) już mi się rzygać nie chciało Tongue
Po około 20-30 min słyszę "Pan Gien proszony jest do stanowiska nr 12"
Podchodzę do wyżej wymienionego stanowiska i okazało się, że moim egzaminatorem jest nauczyciel wf-u mojej ówczesnej dziewczyny, obecnie ex jeśli kogoś to interesuje.
Wsiadam do samochodu, gość mówi żebym poustawiał sobie wszystko, no to zacząłem od lusterek. Ustawiłem wsteczne, zabieram się za boczne ale coś mi nie działają i mówię do egzaminatora, że coś jest nie tak, a on do mnie "twój poprzednik na nic się nie skarżył" po 5 sekundach zajarzyłem, że nie przekręciłem kluczyka w stacyjce facepalm beka
Gdy przejechałem zakręt przyszedł czas na ruszanie pod górkę.
Akurat przede mną były 2 samochody, pierwszy stał jakiś gość, który przejechał bez problemów a druga taka fajna babeczka, która niestety nie przejechała, 5min się męczyła z tym podjazdem. Zrobiło mi się jej trochę szkoda ale i tak najlepsza była mina jej egzaminatoraBig Grin
W końcu przyszła moja kolej. Podjechałem na środek wzniesienia, zatrzymałem się i czekam na znak od gościa. Machnął ręką, no to jadę.
Nie chcąc odjechać do tyłu dałem dość dużo gazu także ruszyłem z piskiem, dodam że nie miałem tego w planach ale chwile przed egzaminem padał deszcz i było ślisko. Pomyślałem sobie wtedy, że mnie obleje za takie "cwaniakowanie". Już po zdanym egzaminie dziewczyna powiedziała mi, że ludzie czekający na zewnątrz mówili "jaaa gość na piskach rusza", "przechuj" itp. A wracając do dalszej części egzaminu to nie było już nic ciekawego. Jeździłem ok 45min a wydawało mi się, że gdzieś około 20 (bardzo szybko czas leci podczas egzaminu). Korków nie było, błędów nie zrobiłem a przynajmniej nie pamiętam żebym zrobił. Później wrzucę zdjęcie kartki z egzaminu bo teraz nie chce mi się szukać tego papieru (dochodzi 5 rano)

Także tak wyglądał mój egzamin na prawo jazdy kat.B
Trochę się rozpisałemTongue


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - Rameus - 28-01-2012 14:52

Za drugim razem mi się udało zdać prawko. Misja była, że za pierwszym, ale siła wyższa. I tak się cieszę że nie za 3 Big Grin


RE: Za którym razem zdaliście prawo jazdy? - frycek1987 - 03-02-2012 09:21

3... ale te 2 poprzednie oblania to wyna egzaminatora ktory sie na mnie uwzial Wink