Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pewna Strona! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pewna Strona! (/Temat-Pewna-Strona-4573)



Pewna Strona! - michel000 - 05-04-2010 19:18

Siema,dzis wleciałem na zarąbistą stronke,na której za jedna zaproszona osobe otrzymuje sie 75 zł!
ja zbieram na PSP (potrzebuje 7 osób).
To nie Fake!!! są dowody ;].
Rejestrujcie się z tego linku!!!
http://gifts.freebiejeebies.co.uk/224867


RE: Pewna Strona! - rj7rad - 05-04-2010 19:21

Za 7 osób PSP? Nie wydaje Ci się to trochę podejrzane ? Tongue


RE: Pewna Strona! - Enemy - 05-04-2010 19:34

nie jest to podejrzane tyle ze kolega michel000 musi wypelnic oferte po czym administracja musi ją zaakceptować i tak samo w przypadku tych 7 osób wtedy dopiero dostaniesz swoje psp


RE: Pewna Strona! - Lookso - 05-04-2010 20:05

Ja się zarejestrowałem przez twój link Big Grin


RE: Pewna Strona! - kobra166 - 05-04-2010 20:30

Ciężko Ci będzie uzbierać nawet te 7 osób. Ja niechętnie podaję numer karty kredytowej do rejestracji a to chyba jedyny realny sposób na rejestracje na tej stronie bo wątpię żeby ktoś specjalnie wykupił 10$ na peypal, ale powodzenia człeniu:sleepy:


RE: Pewna Strona! - rj7rad - 05-04-2010 20:33

(05-04-2010 20:30)kobra166 napisał(a):  Ciężko Ci będzie uzbierać nawet te 7 osób. Ja niechętnie podaję numer karty kredytowej do rejestracji a to chyba jedyny realny sposób na rejestracje na tej stronie bo wątpię żeby ktoś specjalnie wykupił 10$ na peypal, ale powodzenia człeniu:sleepy:

To bez podania numeru karty nie ma szansy na nagrodę, tak?


RE: Pewna Strona! - kobra166 - 05-04-2010 20:38

Z tego co piszą na polskiej wersji tej strony to tak jest. Tam trzeba wybrać jakąś ofertę itd
Cytat:Najpopularniejszymi ofertami dla Polski są:
* Płatne Worldwinner oraz Rebtel - przy ich wypełnianiu konieczne jest posiadanie 10 dolarów na koncie paypal,
* Darmowe Intuit oraz Homestead - by ją wypełnić potrzebna jest karta kredytowa (karty prepaid/wirtualne nie są akceptowane).



RE: Pewna Strona! - rj7rad - 05-04-2010 20:40

W takim razie to nie dla mnie. Nie mam karty kredytowej. Z resztą jakbym miał to i tak pewnie bałbym się podać jej numer. Widać gołym okiem, że stawki/nagrody na tej stronie są zbyt dobre ..


RE: Pewna Strona! - Admin - 05-04-2010 21:13

temat juz jest tutaj http://www.zarabiam.com/showthread.php?tid=1575


Pewna Strona! - Killer - 11-03-2011 00:57

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.


Pozdrawiamy
Administracja Forum.