Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak promujecie programy partnerskie? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Jak promujecie programy partnerskie? (/Temat-Jak-promujecie-programy-partnerskie-45602)



Jak promujecie programy partnerskie? - Taabaq - 06-11-2011 21:04

Cześć,

Konkretnie chodzi mi o to w jaki sposób promujecie produkty czy usługi z programów partnerskich?

AdWords?
AdTaily?
Facebook?
YouTube?
blogi tematyczne?
fora?
darmowe ogłoszenia?
komentarze w popularnych serwisach jak onet.pl czy gazeta.pl?
pozycjonowanie?
konkursy z nagrodami?
mailingi?

Jak robicie strony przechwytujące i docelowe?


Chciałbym się dowiedzieć co według was jest w większości przypadków skuteczne a co nie?


RE: A Wy, jak To robicie? - radhead - 03-01-2012 00:19

ja zdecydowanie darmowe ogloszenia tylko caly problem polega na tym ze Ty dajesz ogloszenia a po tobie 20 podobnych Sad


RE: A Wy, jak To robicie? - ladyfm - 03-01-2012 17:06

jeśli szukacie pracy przez neta to ja polecam Intercam. ja jestem mega zadowolona . Sama sobie reguluje czas pracy nie wychodze z domu a zarabiam 2000-2500zl msc . jeśli chcecie to podaje stronke gdzie znajdziecie potrzebne info Smile http://www.intercam-studios.com


RE: A Wy, jak To robicie? - gabi_84 - 18-01-2012 15:28

Oj darmowe ogloszenia slabo sie sprawdzaja


RE: A Wy, jak To robicie? - Skoda - 18-01-2012 15:30

ja najbardziej to lubię robić na pieska.


RE: A Wy, jak To robicie? - Piters0n - 18-01-2012 22:33

Oczywiście YouTube Smile AdSense ma chyba najlepszą ofertę Tongue


RE: A Wy, jak To robicie? - Admin - 18-01-2012 23:13

@UP

ale niestety najdroższą Tongue


RE: A Wy, jak To robicie? - derok - 21-01-2012 18:12

Ja polecam AdTaily Smile