Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie (/Temat-Odzyskiwanie-konta-paypal-telefonicznie-45309)



Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Davi - 31-10-2011 11:47

Witam,
Mam takie pytanie przy odzyskiwaniu telefonicznym konta paypal jakie dane trzeba podac?





Pozdro


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - erold - 31-10-2011 11:56

Takie dane o jakie cię poproszą w Paypalu Tongue


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Davi - 31-10-2011 12:00

Czyli imie nazwisko , e-mail, miasto , kod pocztowy , ulica i nr domu oraz telefon i adres paypala tak?


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - cpr - 31-10-2011 12:07

(31-10-2011 12:00)davi napisał(a):  Czyli imie nazwisko , e-mail, miasto , kod pocztowy , ulica i nr domu oraz telefon i adres paypala tak?

No, skoro przyjąć, że chcesz odzyskać swoje konto należałoby przyjąć również, że bez żadnego przygotowywania będziesz w stanie podać wszystkie dane właściciela konta. Nie będą przecież pytać o rzeczy, których nie podawałeś wcześniej.


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Davi - 31-10-2011 12:08

No tylko mam maly problem bo jestem nie pelnoletni a konto zakladalem 3 lata temu i nie wiem jaka date urodzenia tam podalemTongue


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Scoobyx - 31-10-2011 14:14

@UP : facepalm

Załóż nowe konto, mniej problemów. No chyba, że tam masz jakąś kase to co innego.


RE: Odzyskiwanie konta paypal telefonicznie - Davi - 31-10-2011 14:15

Tak mam 80 dolców ;(
Dobra można zamknąć pytają się tylko o imie i nazwisko oraz 4 ostatnie cyfry rachunku ! Smile