Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konto premium a konto elite - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+----- Dział: Dyskusja (/Forum-Dyskusja-51)
+----- Wątek: Konto premium a konto elite (/Temat-Konto-premium-a-konto-elite-4522)



Konto premium a konto elite - foxofixo - 04-04-2010 20:42

Witam.

Chcę was się poradzić bo może ktoś będzie znał odpowiedz. Otóż. Sprawa tyczy się kont w TAG. Aktualnie do 3 maja mam konto premium w TAG. Lecz za parę dni kończy mi się ważność stanu konta w telefonie. Chce sobie kupić elite. I jak to jest ? Czy jeżeli przedłożę ważność konta premium na konto elite to jaki to będzie typ konta ? Do 3 maja będzie to konto premium a po 3 maja będzie to konto elite ? Czy odrazu przeskoczy mi na 1 TYLKO jeden miesiąc elite. Bardzo proszę o odpowiedz bo nie chce zmarnować środków na koncie.


RE: Konto premium a konto elite - skureczka - 04-04-2010 21:49

bedziesz mial konto elite odrazu po aktywacji


RE: Konto premium a konto elite - Paviano - 04-04-2010 22:17

Też właśnie tego nie wiem, ale mam konto premium 7 dni do 10 kwietnia więc 9 kwietnia odpalę elite Tongue


RE: Konto premium a konto elite - Sony_st - 04-04-2010 22:17

raczej nie możesz przejść dopóki się nie skończy poprzednie, ja mam tak że jak mam teraz elite i wchodzę w TAGshop to mogę tylko przedłużyć konto elite a zejść niżej nie mogę, dobre jest to że jak teraz wykupisz elite za 11zł to potem masz za 7zł przedłużenie Smile


RE: Konto premium a konto elite - Paviano - 04-04-2010 22:33

Ja z konta premium mogę kupić i premium i elite.

Cytat:# Aktywacja Konta Premium przez SMS:

* z Konta Basic - aktywacja na 30 dni: 5 zł (6,10 zł z VAT)
* SMS z Konta Basic - aktywacja na 7 dni: 2 zł (2,44 zł z VAT)
* SMS z Konta Premium - przedłużenie na 30 dni: 3 zł (3,66 zł z VAT)

# Aktywacja Konta Elite przez SMS:

* SMS z Konta Basic - aktywacja na 30 dni: 9 zł (10,98 zł z VAT)
* SMS z Konta Premium - aktywacja na 30 dni: 6 zł (7,32 zł z VAT)
* SMS z Konta Elite - przedłużenie na 30 dni: 5 zł (6,10 zł z VAT)



RE: Konto premium a konto elite - pattu91 - 05-04-2010 01:15

Paviano "ZAPROSZENIA TAKEAGIFT Rejestrując się na mnie dostajesz 3x więcej stars!" <<---- szkoda że minusów już nie można dawać nie istnieje 3x stars


RE: Konto premium a konto elite - Paviano - 05-04-2010 13:55

To chyba wszyscy wiedzą.


RE: Konto premium a konto elite - aqua-chan - 05-04-2010 21:41

To może byś łaskawie nie robił ludzi w balona i skasował ten dopisek? Bo widzę że jednak czekasz na jakiegoś osła który się złapie na plastikową marchewkę :|