Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]Filmy za maile! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]Filmy za maile! (/Temat-Zamkniety-Filmy-za-maile-4515)

Strony: 1 2


[Zamknięty]Filmy za maile! - El Loco - 04-04-2010 19:32

Jak wiecie ogladanie filmikow na lockerz dla niektorych jest nudne i meczace wiec moja oferta jest taka ze moge obejzec za kogos filmiki wzamian za maile na lockerz! co do ilosci maili za ilosc filmikow mozemy sie dogadac
dolaczam tez do mojej propozycji mozliwosc nabijania wam paczek/kasy w roznych grach przegladarkowych typu prisonwars/ultrasonline/menelgame/gangsters itd... Smile oczywiscie takze za maile i takze mozemy sie dogadac ile maili za ile paczek

mam nadzieje ze znajdzie sie pare osob ktore moze potwierdzic moja wiarygodnosc bo nie zamierzam niszczyc nikomu zabawy na lockerz poprzez np CHAMSKA KRADZIEZ KONTA bo mi to jest nie potrzebne...

jesli ktos bedzie chetny prosze o kontakt na prv i post w tym temacie!

Prosze o nie podawanie swojego numeru gg w temacie(tylko na prv) poniewaz moga pojawic sie dzieci neo chcace was okrasc!


RE: Filmy za maile! - Shaiders - 04-04-2010 19:38

Jakby to wyglądało ? Ja ci podaje e-mail i hasło a ty mi hack ? eee phi ?


RE: Filmy za maile! - El Loco - 04-04-2010 19:41

nie osadzaj mnie bezpodstawnie.... ok? nie naleze do dzieci neo ktore sepia sie na pkt lockerz ktorych sami nie nabili...


RE: Filmy za maile! - ZimnyFCB - 04-04-2010 20:58

o lol...
co za beznadziejny pomysł - jak nie mam czasu oglądać filmik to po prostu ściszam maxymalnie dźwięk robie nową karte na mozili i robie to co mam w danym momęcie do zrobienia Big Grin
albo normalnie oglądam filmiki - przeważnie są fajne Tongue


RE: Filmy za maile! - El Loco - 05-04-2010 10:33

beznadziejny pomysl? niektorzy maja po kilka kont i nie chce im sie ogladac 100+ filmikow bo maja ciekawsze rzeczy do zrobienia?
wiesz co.. to moja oferta i takze nikt nie kazal ci sie wypowiadac jesli nie wnosiles niczego nowego do tematu


RE: Filmy za maile! - SZAFI - 05-04-2010 15:44

Beznadzieja wydaje mi sie ze chyba nikt nie da ci swoich passow dla glupich filmkiow...

Pomysl beznadzieja


RE: Filmy za maile! - El Loco - 06-04-2010 13:53

wiesz co moze ktos sobie zrobil nowe konto i nie chce mu sie ogladac filmikow wiec dlaczego sadzisz ze ten pomysl to BEZNADZIEJA? na dzisiaj akurat juz mam typka ktory chce zebym mu filmiki poogladal wiec prosze nie wypisywac takich rzeczy ;p

jak sie nie podoba sie to nie musisz kozystac z mojej oferty Smile


RE: Filmy za maile! - Danio - 08-04-2010 21:06

Juz działaja normalnie Tongue


RE: Filmy za maile! - mihh - 09-04-2010 21:09

sory za spam ale ja myślę ze to bardzo dobry pomysł a pozatym wiem ze nie komu nie zabierzesz konta widze po stały bywalec pod nickiemTongue a o jakie meaile chodzi od lockerz?


RE: Filmy za maile! - znikajacypunkt - 09-04-2010 22:10

Głupi pomysł? Nie sądzę. Mi się za cholerę nie chce oglądać tych filmików a jest ich dużo. Kolego napisz o co chodzi z tymi mailami?