Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Publiczna baza e-mail. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Publiczna baza e-mail. (/Temat-Publiczna-baza-e-mail-44989)

Strony: 1 2


Publiczna baza e-mail. - thomasward - 24-10-2011 19:07

Jeśli chcecie po przesyłać swoje reklamy polecam poniższy link! Jest tam baza publiczna użytkowników, którzy zgodzili się na otrzymywanie SPAMU! Spam niby jest zabroniony, ale jednak użytkownicy ci zgodzili się dystrybutorować swój adres. Można trochę po przesyłać maili reklamowych i zarobić. Wink
Jedynie około 20% nieprawidłowych adresów email...
http://www.ktogdzie.com/


Dostęp do listy mailingowej - marleyka - 01-03-2014 09:26

Na stronie KtoGdzieKiedy.com znajduje się dostęp do pokaźnej listy mailingowej. Są to osoby, które wyraziły zgodę na wysyłanie im e-maili reklamowych, SPAM-u itd.

Na ile jest to wartościowa lista - nie wiem. Nie skopiowałam jej całej ale sprawdzałam "wyrywkowo" i ludzie w niedużym procencie reagują na e-maile.

Niestety nie da się masowo kopiować adresów Sad
Istnieje możliwość wybrania grupy adresów według kryteriów: miasto, kraj, zainteresowania. To już plus Smile


RE: Dostęp do listy mailingowej - XantiuM - 01-03-2014 13:53

Znam to Wink ale zapomniałem o tym Wink Rep dla Cb Wink


RE: Dostęp do listy mailingowej - marleyka - 01-03-2014 14:26

Dzięki Smile Jak masz jeszcze jakieś fajne listy to podrzuć Smile


RE: Dostęp do listy mailingowej - XantiuM - 01-03-2014 16:42

Hmm kiedyś miałem program do wyciągania adresów e-mail ze strony internetowej Wink jak znajdę podeślę Wink


RE: Dostęp do listy mailingowej - Bandaid - 01-03-2014 19:23

Wyciągnąć to sobie można, ale to jest nielegalne aby mailować do kogoś bez jego zgody.


RE: Dostęp do listy mailingowej - boss_ag - 01-03-2014 19:28

Legalne jest wykorzystywanie tych e-mail'y ?


RE: Dostęp do listy mailingowej - marleyka - 01-03-2014 19:36

Wkurzony odbiorca raczej nie zostanie klientem ani partnerem Big Grin A za SPAM jeszcze będzie nas ścigał Smile


RE: Dostęp do listy mailingowej - boss_ag - 01-03-2014 19:49

W pierwszym poście napisane jest, ze wyrazili zgodę na otrzymywanie maily reklamowych a ze na stronie nie ma regulaminu ani nic na temat jej działania to chciałem się dowiedzieć od kogoś obeznanego w temacie Smile


RE: Dostęp do listy mailingowej - marleyka - 01-03-2014 23:40

LegalneSmile Po to jest ta baza. Z tym, że jak wspominałam nie w 100% aktywna.