Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Boty, Makra, Autouzupełnienia (/Forum-Boty-Makra-Autouzupelnienia-83)
+------ Dział: Poradniki ! (/Forum-Poradniki-14)
+------ Wątek: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] (/Temat-Sposob-do-ogladania-filmow-dla-tych-ktorym-DNS-nie-dziala-4482)

Strony: 1 2 3 4 5 6


Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Zythus - 04-04-2010 09:12

Witam, nie jest to być może jakiś dobry poradnik, ale znalazłem sposób do oglądania filmów dla tych, którym DNS nie działa [np. mi]. Jestem użytkownikiem Neostrady i DNS w jakiś sposób nie chciał mi działać.
Na tej oto stronce:
http://www.scribd.com/doc/29000548/The-Penultimate-Guide-to-PLAY-at-Lockerz
Mamy kilka solucji problemów, które mogły nam przeszkodzić w oglądaniu filmów.
W 9 punkcie jest DNS

Ale mi pomógł sposób 10, to jest, otworzenie notatnikiem pliku hosts , który znajduje się w odpowiednio: WINDOWS/system32/drivers/etc, i dopisanie do tego pliku następującej linijki:
68.142.122.203 lockerz.fcod.llnwd.net
Oczywiście powyżej w XP, w Viście i w 7 trzeba jeszcze otworzyć z poziomu Administratora [nie znam się na tym za bardzo, bo posiadam XP Tongue]

Po zapisaniu pliku filmy zaczęły mi działać. Bardzo mnie to ucieszyło Tongue, o wiele łatwiej nazbieram 200 ptz Smile.
Wiem, że większości działa sposób DNS, ale tym, którym nie działa, polecam spróbowanie tego sposobu Smile.
Oprócz solucji pod XP jest tam także solucja pod Windowsy Vista i 7.

@Edit
Pomyślałem, że ułatwię trochę i pokażę jak to powinno wyglądać.
W Windowsie XP powinno to wyglądać mniej więcej tak:

[Obrazek: poradnikg.png]


AAaa, i ten poradnik jest mojego autorstwa i zabraniam kopiowania go na inne Fora/Portale bez mojej zgody!

Jeżeli pomogłem, to daj plusa. Big Grin


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Andaramuxo - 04-04-2010 09:29

Jeżeli to zadziała to masz u mnie wielkiego plusa, sam szukam dlaczego dns mi nie działa.


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Donkotjo - 04-04-2010 09:38

To działa Big Grin Wieeeelkie dzięki za ten sposób, wreszcie mogę nadrobić zaległe punkty Smile Leci Reput.


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Andaramuxo - 04-04-2010 09:40

No mi nie działa, ja to muszę mieć zawsze pod górkę...

@edit

O kur*a działa!!! Filmiki działają, a hallway nie, więc jeśli komuś jeszcze nie chodzi to nie powinien sprawdzać filmików na hallwayu tylko od razu włączyć PLAY. Wielki plus dla Ciebie. ;P


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Zythus - 04-04-2010 09:46

@up
Mi wszystko działa, filmy w PLAY, jak i na Hallway'u działają Smile
Ale cieszę się, że to wam pomogło Big Grin Sam byłem zrozpaczony tym, że nie działa mi DNS, więc trochę poszperałem w necie Smile


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Rif3r - 04-04-2010 10:13

Działa !!!!!! Heh Super!!


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Zel - 04-04-2010 11:13

O, dzieki, taki prosty sposob i taki skuteczny Smile Polecial reput Smile
teraz ide znalezc jakies hamerykanskie szybko smigajace proxy i nabije troche na krolikach Wink


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Smithss - 04-04-2010 12:07

Ten sposób jest świetny ! DNS nie działa, za to ten sposób działa! najprostszy chyba z możliwych a działa wiekli plus dla Ciebie klolego Smile


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - bartolinni - 04-04-2010 13:36

Dzięki !! to działa :>


RE: Sposób do oglądania filmów [dla tych, którym DNS nie działa] - Miechu - 04-04-2010 13:38

Dzięki wielkie. Punkt 10 mnie uratował. Plusik leci. Jeszcze raz wielkie dzięki Big Grin
Pozdrawiam i Wesołych Świąt i mokrego dyngusa Tongue