Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! (/Temat-Poradnik-Jak-zdobyc-5-10-pobran-pliku-dziennie-44801)

Strony: 1 2


Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - sobolek - 20-10-2011 15:21

Witam.

Piszę to by pomóc wam w zarabianiu Tongue

Sam tak teraz zaczynałem i dziś mam 7$ zarobione Tongue


Co zrobić ?
Wystarczy zarejestrować się : TUTAJ !



Resztę powinniście skojarzyć sami. Wrzucacie tam plik który dostajecie od nich.
Pobieracie kogoś plik , Oni pobierają wasze. Nie musicie pobierać jeśli kupicie pobrania za 3$.




http://www.thedownloadexchange.com link bez refa



RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - mrxardas - 20-10-2011 15:34

a czy ja muszę pobieraż aby oni mi pobierali?


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - sobolek - 20-10-2011 15:41

@Up. Napisałem .

* Normalne linki zostają aktywne tylko do 1-10 pobrań. Linki "Polecone" (czyli płacisz 3$ ) zostają aktywne na 25pobrań + możesz dostac 50pobrań gratis !

Zwykły link kosztuje 4 pkt. (PKT dostajesz za ściąganie plików. ) .

Link polecony (Featured Link ) : 3$


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - Ciastek - 20-10-2011 16:16

Ale nie ma pewności czy w plikach innych ludzi nie ma jakiegoś wirka?


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - sobolek - 20-10-2011 16:30

@Up. Każdy plik na tej stronie jest generowany automatycznie. Nie możesz dodawać byle jakiego pliku.
Dodajesz tylko pliki tekstowe. Jak w pliku txt znajdziesz wira - jesteś moim mistrzem.
Wirus może byc tylko w plikach : scr , exe , bat , pif itp. Każdy plik wykonywalny.

Plik TXT nie jest plikiem wykonywalnym więc nie może zawierać wirusa. Pozdrawiam : Sobolek,.


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - xBlackxK - 20-10-2011 16:48

Ciekawy pomysł zarejestruję się i sprawdzęSmile


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - mrxardas - 20-10-2011 19:19

ale na to trzeba wydać 3$ albo męczyć się z survey'ami więc lipa


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - sobolek - 20-10-2011 22:13

@Up. Tak. Wydać 3$... Ale można zyskać wiele więcej.
Jak na razie serwis dość nowy i się rozwija. Mała ilość użytkowników więc na pobranie waszego pliku trzeba trochę poczekać. Ale w sam raz dla ludzi zaczynających korzystanie z SC.


RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - matevos - 22-10-2011 08:31

Z tego co mi wiadomo sharecash blokuje pliki za używanie tego serwisu, dowód zaciągnięty z downloadexchange:
Kod:
This file has been promoted using methods that break our Terms of Service (framing), and is therefore blocked.



RE: Poradnik - Jak zdobyc 5-10 pobrań pliku dziennie ! - sylwu - 22-10-2011 19:42

zalogowałem się dzisiaj na sharecash i dostałem mesydż że ich regulamin zabrania umieszczania linku (strony download) w ramkach itp, i nie można z tego korzystać bo bedzie ban, także chyba lipa z tym serwisem jeżeli chodzi o wykorzystanie sharecash.