Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiaj z eBroker! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Programy Partnerskie oraz Programy Afiliacyjne (/Forum-Programy-Partnerskie-oraz-Programy-Afiliacyjne-354)
+--- Dział: Programy partnerskie, sieci afiliacyjne oraz systemy reklamowe (/Forum-Programy-partnerskie-sieci-afiliacyjne-oraz-systemy-reklamowe-92)
+--- Wątek: Zarabiaj z eBroker! (/Temat-Zarabiaj-z-eBroker-44681)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: eBroker - Program Partnerski - wrzochal11 - 12-12-2017 21:34

No to jak prace przez internet, to właśnie szeroko pojęta afiliacja, może jakiś dobry mlm w kolaboracji z internetem - czyli bardziej praca z ludźmi. Ewentualnie zostanie freelancerem, tylko tutaj też trzeba coś konkretnego potrafić, typu grafika, programowanie, pisanie dobrych tekstów, bo nikt za patrzenie w monitor nie zapłaci.
..i cóż, zarabianie w internecie ogólnie kręci się wokół POLECANIA, nawet ci od piramid, jakby nie polecali, to nic by nie zarobili Wink


RE: eBroker - Program Partnerski - Adriannn - 13-12-2017 18:27

(12-12-2017 21:34)wrzochal11 napisał(a):  tylko tutaj też trzeba coś konkretnego potrafić, typu grafika, programowanie, pisanie dobrych tekstów.

To akurat potrafię i dobrze mi to wychodzi Smile


RE: eBroker - Program Partnerski - wrzochal11 - 13-12-2017 23:14

To jak jest to wiedza na tyle konkretna, że ktoś może zechcieć za nią zapłacić i dodatkowo lubisz to robić, to może i warto coś w tym kierunku podziałać Wink


RE: eBroker - Program Partnerski - Nexiz - 17-12-2017 19:53

Witam.

Mój pierwszy post tutaj. Dostałem informację/propozycję zaczęcia pracy z programem eBroker.
Kolega, który mi "mniej więcej" napisał coś na ten temat pisał, że pierwszy 1000-1500 mogę zarobić nawet w tydzień (od razu mówię, że nie należę do w/w jeleni). Później już jest trochę trudniej, bo trzeba werbować ludzi, żeby zarabiać. Czytałem cały wątek na ten temat, ale fajnie by było jak ktoś mógłby mi bardziej naświetlić, czy to prawda co pisał znajomy? Czy to jest już jakaś podpucha?

Pozdrawiam serdecznie.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 17-12-2017 19:58

@Nexiz przeleć cały temat i podobne. W tydzień to nałapiesz leadów na siebie za taką kwotę. Nie zarobisz. Wypłaty nie są natychmiastowe Wink Trzeba czekać na zaliczenia, itd. Werbowanie ludzi to nielegalne działania. Możesz co najwyżej reklamować produkty lub zdobywać poleconych - to duża różnica.


RE: eBroker - Program Partnerski - Nexiz - 17-12-2017 20:30

A czy mogę spodziewać się jakichś konsekwencji jeśli przestanę pracować w takim programie? Pisałem, że czytałem ten post, ale bardziej skupiłem się w nim żeby nie złapać się na oszusta.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 17-12-2017 20:40

Znaczy ze zacząłeś reklamować i przestać chcesz - wypisać się? Jedynie takiej że możesz nie zdążyć wypłacić co nałapałeś z leadów bo one nie są zliczane "od ręki". Poczekaj aż pozalicza, wypłać, i dopiero zrezygnuj. Niemniej możesz działać legalnie czemu od razu rezygnować Wink


RE: eBroker - Program Partnerski - Nexiz - 17-12-2017 20:47

Najlepiej samemu zacząć, czy podpinać się pod kogoś? Wiadomo, jeśli sam zacznę będę miał pod górkę...
I jeśli coś zarobię, to trzeba to zgłaszać jak najszybciej w US i poprosić o deklarację o ryczałt z tytułu dzierżawy powierzchni reklamowej? Bo skoro program jest legalny, to trzeba to chyba zgłosić, tym bardziej, że byłaby to moja dodatkowa praca, ponieważ posiadam już umowę o pracę.


RE: eBroker - Program Partnerski - rachman - 17-12-2017 21:28

Jak pod kogoś to najlepiej sensownego. Kogoś kto pomoże.
No jak ryczałtem chcesz to tak są tu ramy czasowe - ale po osiągnięciu dochodu - czyli momentu jak Ci kasa wpłynie (!) realnie na konto bankowe. To ze w programie będziesz miał ale nie wypłacisz to nie jest jeszcze dochód bo tą kasą nie dysponujesz.

P.S. w poradnikach masz mój poradnik masz tam parę wskazówek jak zarabiać na programach finansowych i nie tylko Wink powodzenia


RE: eBroker - Program Partnerski - LUDEK78 - 02-01-2018 21:15

Wie ktoś czy wchodzić w ten program na dzień dzisiejszy czy szukać innego ?