Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! (/Temat-Konkurs-Unibet-EXPERT-FC-Nagrody-co-tydzien-specjalne-co-miesiac-44375)

Strony: 1 2 3 4


Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - Jeppers - 12-10-2011 23:11

[Obrazek: aboutefc_image1.png]

Darmowy konkurs unibetu ze wspaniałymi nagrodami !!!

http://www.expertfc.com/?gid=276&lang=pl

PODSTAWOWE INFORMACJE O EXPERT FC

Czy jesteś ekspertem?

Expert FC to bezpłatna gra społecznościowa utworzona przez fanów piłki nożnej dla fanów piłki nożnej.

Twoim zadaniem jest przewidzieć rezultaty meczów z najlepszych lig piłkarskich w Europie, a co tydzień lub co miesiąc możesz wygrywać niesamowite nagrody.

W Expert FC stajesz w szranki przeciwko społeczności fanów piłki nożnej z całej Europy. Możesz też tworzyć własne podligi.

Zaproś swoich znajomych, rodzinę i współpracowników i sprawdźcie, kto jest największym ekspertem w dziedzinie piłki nożnej !

Zdobywanie punktów...

Co tydzień w każdej lidze rozgrywana jest nowa kolejka meczów, których wyniki należy przewidzieć. Aby zdobywać punkty i otrzymać prestiżowe odznaki Expert FC, musisz wpisywać swoje typy co tydzień.

Aby zdobywać punkty, musisz poprawnie przewidywać rezultaty meczów. Za każdy z potencjalnych rezultatów (1 – wygrana drużyny gospodarzy, X – remis, 2 – wygrana drużyny gości) przyznawana jest pewna liczba punktów, która odzwierciedla prawdopodobieństwo ich wystąpienia. W poniższym przykładzie gracz przewiduje, że zwycięzcą meczu będzie drużyna A. Jeśli ta drużyna wygra, gracz otrzyma 5 punktów.

...i punktów dodatkowych!

Korzystając z poniższych monet, możesz też zebrać dodatkowe punkty:

[Obrazek: aboutefc_chips.png]

Pierwsza ikonka :

Booster:
Wybierz tę monetę, a jeśli prawidłowo przewidzisz wynik meczu, otrzymasz podwójną liczbę punktów.

Druga :

No goals:
Wybierz tę monetę dla meczu, który Twoim zdaniem zakończy się wynikiem 0:0, a jeśli masz rację, otrzymasz dodatkowych 10 punktów.

Trzecia :

Over 3 goals:
Wybierz tę monetę dla meczu, w którym Twoim zdaniem padną ponad 3 bramki, a jeśli masz rację, otrzymasz dodatkowe 3 punkty.

Nagrody :

COTYGODNIOWE :

Co tydzień 10 najlepszych graczy rankingu ogólnego z każdej ligi wygrywa wspaniałe nagrody.

1. 75 Euro na Twoje konto Unibet,
2. 50 Euro na Twoje konto Unibet,
3. 30 Euro na Twoje konto Unibet,
4-6. 20 Euro na Twoje konto Unibet,
7-10. 10 Euro na Twoje konto Unibet.

Miesięczne :

1. Ipad 2 + 100 euro
2. Nintendo 3DS + 100 euro
3. Koszulka ulubionego klubu + 100 euro
4. 100 euro
5. 75 euro
6-10. 50 euro
11-20. 20 euro

JAKIE LIGI SĄ DO TYPOWANIA ?


WIęc tak, mamy wybór jaką ligę chcemy typować (możemy zapisać się do wszystkich jeżeli mamy taką ochotę) :

1. Liga Mistrzów,
2. Anglia - Premier League,
3. Włochy - Serie A,
4. Niemcy - Bundesliga,
5. Holandia - Eredivisie

Jeżeli Będą chętni to możemy zrobić swoją ligę i osobno nabijać w swoim rankingu !!!

http://www.expertfc.com/?gid=276&lang=pl



RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - scofi - 13-10-2011 18:26

Naprawdę fajny konkurs, ja jedno 10 euro zgarnąłem za zajecie 10 miejsca w lidze hiszpańskiej, kasa szybko trafila na konto Unibet-u.

Jestem chetny do udziału w lidze Smile


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - PokerStars1910 - 14-10-2011 09:58

No, no - ciekawe, idę wypróbować.


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - kris6917 - 16-10-2011 14:57

tez sie ide zarejstrowac


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - scofi - 17-10-2011 11:08

Kolejne 20 euro za zajecie 19 miejsce w rankingu miesiecznym "Liga angielska"

Zgarnąłem na tym konkursie w sumie do tej pory 30 euro. Wiec ludziska zapisywac się bo warto Smile

Co z ta pod ligą ruszy to??


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - Blackpanter - 19-10-2011 08:30

Ja w ostatniej kolejce w Bundeslidze byłem 4, mam podobno dostać 20 euro, zobaczymy kiedy dostanę, jak cos to się odezwę.
A byłem tak blisko pierwszego miejsca, konkurencja olbrzymia i z tygodnia na tydzię wzrasta (teraz jest 2 tysiece graczy), wiec tylko sie cieszyć z nagrody Smile
PS. Oczywiści nagrodę bedzie trzeba " obrócić" bodajże 3 X, ale to nie problem, netto powinno zostać 12 , 15 euro Smile


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - Jeppers - 19-10-2011 11:41

Lige zrobie w następnym tygodniu, niestety zapomniałem o tym i przy następnej kolejce pykniemy już Smile


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - scofi - 20-10-2011 08:13

W poniedzialek było koniec kolejek ligowych, a w srode dostalem maila o wygranej, myślę, ze jeszcze w tym tygodniu bedzie kasa na koncie.
Nie moge sie doczekac nastepnej kolejki z ligi hiszpańskiej, poniewaz w miesiacu październiku jestem sklasyfikowany w generalnym rankingu na 9 pozycji i wlasnie zostala do rozegrania jeszcze jedna kolejka do zamkniecia miesiaca. Jak by tak udalo sie utrzymac ta pozycje to 50 euro w kieszeni.

Jeppers to czekamy na lige i zaproszenia Smile


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - Jeppers - 20-10-2011 10:58

Widzę, że bardzo dobrze Wam idzie, nic tylko gratulować Big Grin


RE: Konkurs Unibet EXPERT FC - Nagrody co tydzień, specjalne co miesiąc !!! - scofi - 24-10-2011 08:38

No i koniec kolejki ligi hiszpańskiej niestety 9 pozycji nie udalo sie utrzymac zakonczylem miesiac na 13 pozycji a co za tym idzie 20 euro na konto unibet. Łącznie w tym konkursie 50 euro win Big Grin (drogą nie chodzi)