Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym (/Temat-Cupsell-zarabiaj-na-wlasnym-sklepie-internetowym-44228)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Cracus - 05-11-2012 02:29

Witam.
A ja mam pytanie czy za założenie takowego sklepu ponosimy jakieś koszta ?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Admin - 05-11-2012 08:37

@up

żadnych


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Believe - 05-11-2012 09:38

Da rade coś wyciągnąć bez promowania swojego sklepu?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - luki1oo1 - 05-11-2012 13:20

http://bodybuilding.cupsell.pl/ ja się pochwalę moim Wink a gdzie można zareklamować sklep ??


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - matig20 - 11-11-2012 12:28

wirtam mam pytanie jak dodać wiele obrazków itp na 1 koszulce???


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - v3XeR - 11-11-2012 13:00

@up
Może połącz te wszystkie obrazki w jeden ?
W PS weź np. utwórz obrazek 1000x1000 i wklej no 3 obrazki w 3 rożnych miejscach Big Grin


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - pixel21 - 19-11-2012 18:15

Ile mozna miesieccznie zarobic ?


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - Tiger04 - 19-11-2012 18:19

To wszystko jest zależne od Ciebie. Możesz nic nie zarobić, a możesz też kilka stówek i w górę.


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - zon - 25-11-2012 12:53

(11-11-2012 12:28)matig20 napisał(a):  wirtam mam pytanie jak dodać wiele obrazków itp na 1 koszulce???

Od środy jest możliwość nakładania kilku obrazków na raz Smile

Cytat:Witam, jestem tu nowy. Może odpowiedź na moje pytanie uznacie za oczywiste, ale nie wiem, jak uzyskać tło grafiki w kolorze danej koszulki. Poradziłby mi ktoś?WinkWitam, jestem tu nowy. Może odpowiedź na moje pytanie uznacie za oczywiste, ale nie wiem, jak uzyskać tło grafiki w kolorze danej koszulki. Poradziłby mi ktoś?Wink
Najlepiej usunąć tło w Photoshopie i zapisać w formacie .png Smile


RE: Cupsell zarabiaj na własnym sklepie internetowym - aero2 - 25-11-2012 13:22

Zapiszę się z refa, jeśli ktoś mi powie czym tworzyć te na druki, nie mam Windowsa.

Jaka cena jest minimalna koszulki + nasza prowizja a jaka maksymalna.

I gdzie można skutecznie promować, najlepiej za darmo.

Kontakt na PW.