Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytanie do osób które mają konto w BZWBK - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Pytanie do osób które mają konto w BZWBK (/Temat-Pytanie-do-osob-ktore-maja-konto-w-BZWBK-44040)



Pytanie do osób które mają konto w BZWBK - Zythus - 06-10-2011 05:40

Witam, wczoraj założyłem tam konto, po powrocie do domu próbowałem się na konto zalogować - oczywiście musiałem najpierw zmienić hasło. Hasło zmieniłem, ładnie, super, ale przy logowaniu gdy wpisuję hasło, które powinno być poprawne, niestety nie działa. Ani nowe, ani stare.

Czy wy, logując się, macie zapełnione każde białe okienko? U mnie jedno zostaje puste, nie wiem, może pomyliłem się wpisując 2 razy hasło przy zmianie i dodałem niechcący jakąś literkę?

http://screenshooter.net/2478304/Zythusy4


RE: Pytanie do osób które mają konto w BZWBK - Coristo - 06-10-2011 08:11

Masz inny system logowania.Szare pola pomijasz czyli jak masz 3 szare pole to haslo zarabiam pisesz tak
[Obrazek: dfwaw.jpg]

Robie to na OB więc nie wymagać ^^


RE: Pytanie do osób które mają konto w BZWBK - cpr - 06-10-2011 10:29

(06-10-2011 08:11)Coristo napisał(a):  Masz inny system logowania.Szare pola pomijasz czyli jak masz 3 szare pole to haslo zarabiam pisesz tak
[Obrazek: dfwaw.jpg]

Robie to na OB więc nie wymagać ^^

Nom, potwierdzam- sam mam konto w bzw i też na początku się gubiłem, ale teraz już większość banków korzysta z haseł maskowanych.

Jeśli pól białych jest np. za dużo dla twojego hasła to zostawiasz je puste.
Jak wpisałeś już hasło np. 5 razy niepoprawnie to zadzwoń na info. i tam ci odblokująSmile