Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - Czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Blog - Czy warto? (/Temat-Blog-Czy-warto-43494)

Strony: 1 2


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 26-09-2011 13:17

(26-09-2011 12:29)vincentdangogh napisał(a):  1. Tylko fake pliki z tym, że filmiki są dopracowane w każdym calu (dlatego tak długo mi z tym wszystkim schodzi) i naprawdę wygląda to tak, jakby wszystko pięknie działało Tongue

2. Myślę, że własny hosting + domena "com" to podstawa.


EDIT: masterex2 - a tak swoją drogą to czy Ty czasami po zarejestrowaniu z mojego reflink'a na FC nie wziąłeś nóg za pas i nie spierdzeliłeś sobie? Tongue
Tak, na firecash jestem twoim refem, jednak po tej długiej awarii zrezygnowałem z FC i teraz jestem w SC


RE: Blog - Czy warto? - vincentdangogh - 26-09-2011 13:30

Nieładnie, nieładnie Tongue


Wspomnę tylko, że najlepszym rozwiązaniem w przypadku bloga jest główny link do SC a mirror do FC Wink


Powodzenia w prowadzeniu bloga, jakbyś miał jakieś pytania to pisz.


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 26-09-2011 15:08

Napisałem na pw Smile Myślę, że to co chciałem się dowiedzieć to się dowiedziałem. Do zamknięcia.


RE: Blog - Czy warto? - vanor - 14-10-2011 09:07

a ja z góry przepraszam za odkopanie tematu , ale mam jedno pytanie: gdzie najlepiej założyć własnego bloga pod SC ?


RE: Blog - Czy warto? - PokerStars1910 - 14-10-2011 09:39

Dużo jest serwisów, wordpress, blogspot... - załóż tam, gdzie Ci najwygodniej.


RE: Blog - Czy warto? - Karpik - 14-10-2011 12:02

Blogspot - praktycznie nic nie robisz,a masz w miarę wyglądającego bloga
Wordpress- trochę pokombinujesz, ale blok zdecydowanie ladniejszy i stabilniejszy


RE: Blog - Czy warto? - vanor - 14-10-2011 14:10

a weebly ? co o tym myslicie ?

na blogspocie mam jednego bloga ( osobistego ) , natomiast z wordpress nie miałem jeszcze za duzo do czynienia


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 15-10-2011 18:38

(14-10-2011 14:10)vanor napisał(a):  a weebly ? co o tym myslicie ?

na blogspocie mam jednego bloga ( osobistego ) , natomiast z wordpress nie miałem jeszcze za duzo do czynienia

wordpressa mogę Ci polecić, po 30 min będziesz obcykany we wszystkim :]

A co do weebly to Ci nie powiem bo nigdy na nim nie miałem bloga.


RE: Blog - Czy warto? - vanor - 16-10-2011 13:24

no właśnie weebly czy wordpress to praktycznie to samo , przeciez to jeden i ten sam html , tylko nieco edytory sie różnią , wybrałem weebly i na razie jestem zadowolony