Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Blog - Czy warto? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Sharecash (/Forum-Sharecash-88)
+---- Wątek: Blog - Czy warto? (/Temat-Blog-Czy-warto-43494)

Strony: 1 2


Blog - Czy warto? - masterex2 - 24-09-2011 12:19

Witam, jak można się domyślić większość earnerów zarabia na blogu więc to pytanie kieruję głownie do nich.
1. Czy opłaca robić się swojego bloga i dodawać linki ze sharecash?
2. Czy opłaca się robić bloga z cheatami,crackami itd.?

Jeżeli masz ochotę głupio pisać w tym temacie i nabić sobie posta to proponuję ubrać się, wziąć piłkę i pograć w nogę.


RE: Blog - Czy warto? - Driver - 24-09-2011 12:25

jasne ze sie oplaca Wink ja ostatnio dodalem linki w opisie filmiku to 0 pobran , a jak dodawalem na bloga to conajmniej po 3-4 pobrania byly


RE: Blog - Czy warto? - michal2612 - 24-09-2011 12:28

Warto, zamiast dodawać link pod filmikiem do downloadu, daj link do bloga, to podobna uchrania przed flagowaniem bynajmniej zmniejsza szanse na usuniecie filmiku


RE: Blog - Czy warto? - Ganek - 24-09-2011 12:28

Tak, jest to takie koło ratunkowe. Jak Ci sflagują filmy to zawsze masz tego bloga Tongue


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 24-09-2011 12:35

ale jak na bloga będę wrzucał fake to nie zniechęci ich ? Tongue


RE: Blog - Czy warto? - Karpik - 25-09-2011 11:37

Zniechęci, ale jak nie będzie negatywnych opinii to przyjdą kolejni, jednak lepiej wrzucać prawdziwe pliki, to osoby zadowolone wrócą na Twojego bloga. Ogólnie mam pytanie co do robienia blogów z crackami etc. a podawaniem linku do bloga na YT. Jak załóżmy mam 15 filmów YT z różnymi CRACKAMI etc, to tworzę jeden blog wspólny dla wszystkich? Ludzie odnajdą się tam?


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 25-09-2011 12:09

(25-09-2011 11:37)Karpik napisał(a):  Zniechęci, ale jak nie będzie negatywnych opinii to przyjdą kolejni, jednak lepiej wrzucać prawdziwe pliki, to osoby zadowolone wrócą na Twojego bloga. Ogólnie mam pytanie co do robienia blogów z crackami etc. a podawaniem linku do bloga na YT. Jak załóżmy mam 15 filmów YT z różnymi CRACKAMI etc, to tworzę jeden blog wspólny dla wszystkich? Ludzie odnajdą się tam?

dołączam się do pytania. Ktoś kto miał bloga może napisać ile minęło czasu zanim go wypromował ?


RE: Blog - Czy warto? - vincentdangogh - 25-09-2011 15:08

Z racji, że właśnie minął miesiąc odkąd mój blog wystartował postaram się Wam pomóc i odpowiedzieć na wasze pytanie, ale najpierw kilka suchych faktów na temat mojego bloga - żebyście mieli mniej więcej rozeznanie jak to wygląda na początku:

Czas prowadzenia bloga - 30 dni
Wejść na bloga - 3310
Zarobione pieniądze z bloga - około 50$
Ilość postów z plikami na blogu - malutka, tylko 3 (na więcej na razie nie mam czasu)
Linki - SC + FC

Póki co bloga promuję poprzez filmiki i linki do niego na YT i 90% wejść jest właśnie z YT. Reszta to wyszukiwarki.

Ogólnie w przypadku mojego bloga jest to mozolna i długotrwała praca. Wszystko staram się robić tak, by wyglądało jak najbardziej profesjonalnie i ładnie. Oczywiście pliki, filmiki, opisy itp. robię sam. Co do czasu promowania to wydaje mi się, że mi zejdzie się jeszcze ze 3-4 miesiące zanim wypromuję go tak, jakbym chciał.


I teraz odpowiedź na Wasze pytanie: ja mam jeden blog wspólny do wszystkiego i bez problemu ludzie się w nim odnajdują. Jest w necie masa takich blogów więc już się zdążyli nauczyć i przyzwyczaić do tej formy Tongue


Powodzenia w prowadzeniu i obyście mieli więcej czasu na działanie niż ja Smile Pozdrowionka Smile


RE: Blog - Czy warto? - masterex2 - 25-09-2011 16:00

(25-09-2011 15:08)vincentdangogh napisał(a):  Z racji, że właśnie minął miesiąc odkąd mój blog wystartował postaram się Wam pomóc i odpowiedzieć na wasze pytanie, ale najpierw kilka suchych faktów na temat mojego bloga - żebyście mieli mniej więcej rozeznanie jak to wygląda na początku:

Czas prowadzenia bloga - 30 dni
Wejść na bloga - 3310
Zarobione pieniądze z bloga - około 50$
Ilość postów z plikami na blogu - malutka, tylko 3 (na więcej na razie nie mam czasu)
Linki - SC + FC

Póki co bloga promuję poprzez filmiki i linki do niego na YT i 90% wejść jest właśnie z YT. Reszta to wyszukiwarki.

Ogólnie w przypadku mojego bloga jest to mozolna i długotrwała praca. Wszystko staram się robić tak, by wyglądało jak najbardziej profesjonalnie i ładnie. Oczywiście pliki, filmiki, opisy itp. robię sam. Co do czasu promowania to wydaje mi się, że mi zejdzie się jeszcze ze 3-4 miesiące zanim wypromuję go tak, jakbym chciał.


I teraz odpowiedź na Wasze pytanie: ja mam jeden blog wspólny do wszystkiego i bez problemu ludzie się w nim odnajdują. Jest w necie masa takich blogów więc już się zdążyli nauczyć i przyzwyczaić do tej formy Tongue


Powodzenia w prowadzeniu i obyście mieli więcej czasu na działanie niż ja Smile Pozdrowionka Smile

Ja mam jeszcze 2 pytania:
1.Wrzucasz fake czy prawdziwe pliki?
2. Warto zainwestować w domenę .com?


RE: Blog - Czy warto? - vincentdangogh - 26-09-2011 12:29

1. Tylko fake pliki z tym, że filmiki są dopracowane w każdym calu (dlatego tak długo mi z tym wszystkim schodzi) i naprawdę wygląda to tak, jakby wszystko pięknie działało Tongue

2. Myślę, że własny hosting + domena "com" to podstawa.


EDIT: masterex2 - a tak swoją drogą to czy Ty czasami po zarejestrowaniu z mojego reflink'a na FC nie wziąłeś nóg za pas i nie spierdzeliłeś sobie? Tongue