Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Zamówienie na restocku - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Zamówienie na restocku (/Temat-Rozwiazane-Zamowienie-na-restocku-431)



[Rozwiązane]Zamówienie na restocku - DonHoracy - 18-12-2009 22:27

Słyszałem że trzeba koniecznie wysłać jakieś potwierdzenie po złożeniu zamówienia. Może mi ktoś powiedzieć co trzeba konkretnie i kiedy trzeba zrobić tego screena (w którym etapie zamówienia). Wolę zapytać dla pewności żeby nie zmarnować okazji na nagrodę Smile


RE: Zamówienie na restocku - Kilol - 18-12-2009 23:29

Wyślą ci, screena zamówienia.


RE: Zamówienie na restocku - DonHoracy - 18-12-2009 23:32

Chodzi o tą plansze która wyświetla się po wpisaniu danych i kliknięciu guzika? Wtedy otwiera się jakaś strona? Mógłbyś podrzucić jakiś przykładowy screen żebym się nie przejechał Wink


RE: Zamówienie na restocku - Kilol - 19-12-2009 00:43

Sorki, że nie odpisywałem.
Wysyłają ci 1 potwierdzenie, że wygrałeś nagrodę i po prostu czekasz aż przyjdzie.Wink


RE: Zamówienie na restocku - Ave - 21-12-2009 21:57

Wejdz sobie na youtube i poogladaj filmiki dotyczace lockerz, na pewno bedziesz widzial jak ktos cos zamawia i co sie kryje w kolejnych etapach zamawiania.


RE: Zamówienie na restocku - Zythus - 26-12-2009 15:11

Napisał to dlatego, że chciał szybko wbić 30 postów, żeby wpisać się do tematu "Powiadomienie sms o restocku".

Był to 1 z jego 27 postów dzisiaj. Próg postów wymaganych powinien zostać podniesiony do 100-200 postów.


@down
Koleś, naucz się pisać poprawnie. Ile Ty masz lat? 10?
1. Mój nick to Zythus, nie Zyhus
2. Więcej, a nie wiencej
3. Bo nie piszemy oddzielnie
4. Postów, a nie postuw
5. W dwóch tematach - w 1, żeby zauważyli to modzi, w drugim wyjaśniłem Silesowi, czemu jacagaca napisał jak napisał.
6. Tematach, a nie tematah
"Czaisz brajla?"

@Razer
A Twój post i Pondzika to pewnie nie spam prawda? Ale dobra, teraz będę zgłaszał przez "zgłoś", dzięki.


RE: Zamówienie na restocku - Pondzik - 26-12-2009 15:30

zyhus nie szpanuj ze masz wiencej postuw niz 75 bonie kazdy spamuje tym samym tekstem w all tematah


RE: Zamówienie na restocku - Razer - 26-12-2009 16:02

Zythus, kiedyś ode mnie warna zarobisz. Od tego jest przycisk "Zgłoś".

W dodatku walisz tutaj jakieś ogromne teksty jak nagłówki. No i te kolory... Wcale tego nie czyta się łatwiej. Radziłbym Ci je poprawić, zanim się wkurzę.... A takich postów masz 1/2....

PS. No i Twoje posty też można uznać za SPAM - w końcu od informowania nas o takich rzeczach jest wspomniany wcześniej przycisk "Zgłoś:....

Większość postów nie związanych z tematem została usunięta. Kolejne offtopic`owanie będzie nagradzane sporymi warnami / Kleszczman


[Rozwiązane][Rozwiązane]Zamówienie na restocku - Tech - 19-03-2011 10:29

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany lub też rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.