Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Porażki Legii i Wisły - Wersja do druku

+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Sport (/Forum-Sport-118)
+---- Wątek: Porażki Legii i Wisły (/Temat-Porazki-Legii-i-Wisly-43095)

Porażki Legii i Wisły - Roben - 16-09-2011 09:21

Nie udał się warszawskiej Legii debiut w Lidze Europejskiej. Podopieczni Macieja Skorży przegrali na Philips Stadium z PSV Eindhoven 0-1. Jedynego gola tego spotkania strzelił w 22. minucie Dries Mertens. Legia grała dobrze tylko w drugiej połowie. Pierwszą zupełnie przespała.

PSV Eindhoven - Legia Warszawa 1:0 (1:0)
Bramka: Dries Mertens (22).
Sędzia: Istvan Vad (Węgry)
W innym meczu grupy C pierwszej kolejki fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europejskiej Rapid Bukareszt wygrał na wyjeździe z Hapoelem Tel Awiw 1:0 (1:0).
Hapoel Tel Awiw - Rapid Bukareszt 0:1 (0:0)
Bramka: Nicolae Herea (55).
Sędzia: Hannes Kaasik (Estonia).

Wisła Kraków przegrała z Odense BK 1:3 (0:1) w meczu 1. kolejki grupy K piłkarskiej Ligi Europy. Piłkarze Białej Gwiazdy zaprezentowali się z dobrej strony po przerwie, ale w pierwszej połowie dali się zdominować wicemistrzom Danii i ostatecznie to przyjezdni cieszyli się z kompletu punktów. Wiślacy tym samym zakończyli serię "domowych" zwycięstw w europejskich pucharach w tym sezonie.

Wisła Kraków - Odense BK 1:3 (0:1)
Bramki: Andraż Kirm (54) - Andreas Johansson (36), Peter Utaka (81), Rasmus Falk (90)
Żółte kartki: Radosław Sobolewski, Michael Lamey, Osman Chavez, Dragan Paljić - Andreas Johansson.
Widzów: 12 950.
Sędziował: Sascha Kever (Szwajcaria).

Wisła: Sergei Pareiko - Michael Lamey, Kew Jaliens, Osman Chavez, Dragan Paljić - Gervasio Nunez (84. Łukasz Garguła), Radosław Sobolewski (88. Junior Diaz) - Andraż Kirm, Maor Melikson, Ivica Iliev (84. Patryk Małecki) - David Biton.

Odense: Stefan Wessels - Espen Ruud, Anders Moeller Christiansen - Tore Reginiussen, Bernard Mendy (46. Rasmus Falk) - Andreas Johansson, Eric Djemba-Djemba, Chris Soerensen, Rurik Gislason (90. Christian Soerensen) - Hans Henrik Andreasen - Peter Utaka (82. Djiby Fall).

Nie spodziewałem się że w pierwszej kolejce LE będą dwie porażki.Leggi sie można było spodziewać a mogła wywalczyć remis natomiast postawa wisły to zaskoczenie jak można tak słabo grać.

RE: Porażki Legii i Wisły - artekn - 16-09-2011 18:02

MOIM ZDANIEM:
Legia - patrząc na wynik: zagrała dobrze, gdyż PSV Eindhoven to uznana marka w Europie;
patrząc na przebieg meczu: katastrofa, ocena 2- w skali 6-stopniowej Sad Legioniści mogą się cieszyć, że nie przegrali większą różnicą bramek...
Wisła - meczu nie oglądałem, ale sam wynik 1:3 u siebie o czymś świadczy. Co z tego, że w lidze polskiej wygrywają z Lechem i to na wyjeździe, jak w LE u siebie przegrywają z duńskim przeciętniakiem, 2. zespołem Danii zeszłego sezonu! Trzeba też przyznać, że Odense jest w formie, gdyż w swojej lidze ostatnio odniosło zwycięstwo na wyjeździe wynikiem... 3:1!

RE: Porażki Legii i Wisły - siedlec - 03-10-2011 10:30