Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Konta Bankowe (/Forum-Konta-Bankowe-449)
+--- Dział: Systemy Płatności Internetowych (/Forum-Systemy-Platnosci-Internetowych-206)
+---- Dział: PayPal (/Forum-PayPal-335)
+---- Wątek: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. (/Temat-Pomylka-Paypal-a-Wyslali-2-razy-kase-42516)

Strony: 1 2


Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Barthez - 03-09-2011 13:41

Witam, dnia 29-30 sierpnia paypal przesyłając kasę z pp na moje konto w bankowe w Polsce pomylił się, tzn. musieli mieć jakiegoś laga czy coś w tym stylu i po prostu wysłali dwa razy tą samą kasę.

Kwota nie jest duża (85 zł). Jednak wiadomo, że nikt nie wysyła kasy za free. Sprawdzałem maile i nie pisali do mnie z żadną sprawą aby im to oddać czy coś. Na telefon też nie dzwonili.

Ogólnie super, 85 zł do przodu ale przecież tak duża firma na pewno prędzej czy później się zorientuje, że coś nie gra. I pytanie dla was, miał ktoś kiedyś taki przypadek ? Chodzi mi to aby ktoś mi poradził co robić. Nie chcę mieć potem problemu i sporu z nimi...

Dodam, że w panelu paypal pokazuje tylko raz, że wysłało. Ale na koncie odebrano 2 razy.


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - scofi16 - 03-09-2011 13:54

Przypomnij sobie jak dokładnie to zrobiłeś i sprzedawaj poradnik "How to hack PayPal" xDD

A tak na serio to ja nigdy nie miałem takiego przypadku. Skoro na koncie PayPal masz informację, że raz wysłało to myślę, że nie zauważą, a nawet jeśli to wrzucą to w swoje koszta bo to nie jest z Twojej winy. A może też ktoś w banku przez pomyłkę zaksięgował ten sam przelew dwa razy. Tak czy inaczej ja bym nic nie robił i się cieszył z premii ;]


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Pati - 03-09-2011 14:14

Może dali Ci poprostu bonus jak pierwszy raz wypłacałeś i jużBig Grin


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - LessiPL - 03-09-2011 14:17

ja bym do tego miał stosunek czysto seksualny - pieprzyłbym to i cieszył się dodatkową kasą.


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - DDK - 03-09-2011 14:21

Wysłali to ich błąd. Ty się ciesz ; )


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Barthez - 03-09-2011 16:04

(03-09-2011 14:14)Pati napisał(a):  Może dali Ci poprostu bonus jak pierwszy raz wypłacałeś i jużBig Grin

hehehe, to fajne by mieli bonusy Big Grin A na serio to wypłacałem już kilka razy.

No fakt, ich błąd to niech cierpią. Jak się o to nie dowalą w ciągu kilku dni-tygodnia to myślę, że mogę się cieszyć kasą Big Grin

Dzięki za odpowiedzi.


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - KrisBarca_92 - 03-09-2011 17:25

tez mialem ten sam blad ostatnio Smile ja 55 zl i nie jestem pewien czy nie tego samego dnia nawet Big Grin


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Lubelak - 04-09-2011 16:02

Zna podobny przypadek na allegro przyszedł przedmiot warty około 1000zł
Dzwonili ,nikt nie odbierał Smile


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - Hacked - 04-09-2011 16:29

A ja radze to zgłosić do banku, bo przywłaszczanie sobie pieniędzy jest karalne. Ten sam problem miał użytkownik DW i jest tam opisane co i jak.


RE: Pomyłka Paypal'a. Wysłali 2 razy kase. - diabloo07 - 04-09-2011 17:09

Ja bym poczekał, aż PP coś napisze, wtedy oddać i po problemie. Mojemu znajomemu raz bwin (bukmacher) wysłał 350 zł zamiast 180, które zlecił, i do tej pory się nie przyczepili.