Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty]praca za maile - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Ogólnie o Lockerz (/Forum-Ogolnie-o-Lockerz-20)
+----- Wątek: [Zamknięty]praca za maile (/Temat-Zamkniety-praca-za-maile-4245)



[Zamknięty]praca za maile - Lejton - 31-03-2010 19:45

Siema wszystkim chciałbym was przedstawić moją propozycję która jest następująca a mianowicie proponuję wam moje 'usługi' np. rejestracja na róznego typu stronach, wystawianie opinii na np cokupic.pl lub wbijanie leveli ma róznych grach. Za wcześniej wymienione czynności oczekuję maili osób chetnych posiadania kont na lockerz. Chętnych proszę pisać na gg: 6638375 co do konkretnej 'ceny' to napewno się dogadamyCool


RE: praca za maile - Greg0rr - 04-04-2010 17:09

"Usługi lekkich obyczajów" też zaliczają się do twoich usług? bhaha, bo jak tak to ja stąd idę!!!

Myślisz, że ktoś da ci passy do swojego konta w grze ? >.< Jak chcę hacka to na pewno ci da


RE: praca za maile - Daminn - 04-04-2010 18:18

Greg0rr, przestań pieprzyć, tak cię obserwuje to z każdym postem twój poziom spada. Fakt ma mało postów, ale wymiana np. Ja mu emaila osoby, a on mi rejestracja na ogame, jest możliwa. Więc następnym razem pomyśl zanim będziesz kogoś wyśmiewał.


RE: praca za maile - Greg0rr - 04-04-2010 19:22

(04-04-2010 18:18)Daminn napisał(a):  Greg0rr, przestań pieprzyć, tak cię obserwuje to z każdym postem twój poziom spada. Fakt ma mało postów, ale wymiana np. Ja mu emaila osoby, a on mi rejestracja na ogame, jest możliwa. Więc następnym razem pomyśl zanim będziesz kogoś wyśmiewał.

Ja tu nie mówię o postach. Ty byś dał swoje passy byle komu? Ja nie. Raczej nikt drugi raz nie będzie się chciał zarejestrować, chyba że ci się nie zarejestrował i wolisz punkty czy co to tam na ogame jest(nie grałem, nie znam się). Co do wyśmiewania to po prostu rozśmieszyło mnie to jak to napisał.

Ciekawe. Twoje posty też muszę prześledzić, zobaczymy czy taki wysoki poziom masz.


[Zamknięty]praca za maile - Admin - 24-04-2011 08:59

Wątek zostaje zamknięty, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany. Jeśli posiadasz nowe pytania prosimy o założenie kolejnego tematu.