Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+---- Dział: Wywiady (/Forum-Wywiady-133)
+---- Wątek: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] (/Temat-EXTRA-Wywiad-nr-15-Yanke-42003)



[+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Wojtas100 - 25-08-2011 09:24

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Są wakacje ,ale nie próżnujemy i dzisiaj publikuję kolejny wywiad.
Tym raze 10 miejsce w forumowym evencie zajął były tutor naszego kochanego forum Yanke$

[Obrazek: vipoo.gif?dateline=1224965944]



Wojtas:
Zacznę od standardowego pytania - Jak dostałeś się na nasze forum?
Yanke$
Na jednym z serwerów popularnego SAMPa (dla niewtajemniczonych: GTA San Andreas Multiplayer, swego czasu baaaardzo popularna gierka), jeden z moich kumpli wspomniał o tym, że wygrał 2x GTA IV w wersji PCtowej (a było to tuż po premierze, gra piekielnie droga i posiadanie jej było nie lada 'szpanem'). Pierwsze chwile - oczywiście niedowierzanie, jak to jest niby możliwe, coś za darmo? Tymbardziej, że żyjemy w czasach, kiedy za darmo można dostać w zęby i to nie zawsze Big Grin I tak oto wkrótce zarejestrowałem się w serwisie Lockerz.com i zacząłem mozolne zbieranie z-lista. Dostałem też instrukcję, że aby wygrać coś sensownego muszę być zarejestrowany na forum o takiej tematyce. Po wyszukaniu frazy "lockerz" w googlach tak się stało, że kliknąłem w zarabiam.com, a nie konkurencję, choć ta była wyżej - i bardzo dobrze, nie wyobrażam sobie kariery w tej tematyce z innym forum i z innymi ludźmi. Smile

I tak oto jestem dumnym członkiem LFE/Zarabiam.com od 19 lutego 2010r. :-)


Wojtas:
Jak oceniasz naszą ekipę, użytkowników?
Yanke$
Nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń. Wszystko jest tak, jak należy, nie ma większych zgrzytów, ani kłótni. Tak jak powinno być. To samo tyczy się ekipy - panuje miła i przyjemna atmosfera. Wink



Wojtas:
Co sądzisz o obecnej sytuacji Lockerz?
Yanke$
W sumie niewiele mam do powiedzenia w tej kwestii. Zauważyłem już na początku, że Lockerz realizuje swój biznesplan bardzo skrupulatnie i idą do swojego celu po trupach. Jak mówiłem już w niejednym wątku w tej sprawie - Lockerz chce stworzyć społeczność Internetową na miarę Facebooka i Youtube połączonego w jedno, a przy okazji oglądania filmów przesłanych przez znajomych i portal, masz możliwość otrzymania zniżek na produkty w ich sklepie. Oczywiście w międzyczasie na każdy kroku Lockerz kosi grube pieniądze za reklamy, filmy i co się tylko da. Wszystko brzmi bajecznie, choć nieco nieprawdpodobnie. Nie zapominajmy, że Lockerz jest w USA, a tam wszystko jest możliwe. Czy się uda? Czas pokaże.


Wojtas:
Co udało Ci się wygrać na Lockerz i innych tego typu serwisach?
Yanke$
Nagród nie ma co prawda za wiele, tym bardziej, że w restockach nie uczestniczyłem prawie w ogóle, parę razy, ale niezbyt owocnie. Nigdy nie zainwestowałem w bota(czego teraz żałuję), a bez tego stres i bijące serce - nie dla mnie zamawianie nagród w takich warunkach, choć przeżycia niezapomniane - wie o tym każdy, kto choć raz na poważnie brał udział w restocku. Nowość przyniosły aukcje - czasy bota Grzecha to było coś, o czym można teraz tylko pomarzyć. Każda nagroda była w zasięgu ręki, i tak oto wygrałem na 24/7 dwa iPody Nano 16gb, radiobudzik, klawiaturę Apple Wireless Keyboard (dopiero dziś testowana, działa wyśmienicie) i parę innych drobiazgów. Nie wspominając już o nagrodach, które zostały anulowane Wink Ale i tak jestem w pełni zadowolony.



Dla głodnych wiedzy: http://zarabiam.com/Temat-Lockerz-Wygrane-od-Lockerz-UNBOXING-40276



Co się tyczy polskich serwisów: parę drobiazgów, w stylu podkładka pod mysz, czy smycz. W tym polu dopiero zaczynamSmile Biorę też czynny udział w programie partnerskim Cocacoli – zapunktowani.



Wojtas:
Którą metodą zarabiana w sieci uważasz za najlepszą?
Yanke$
Jak komu wygodniej, choć jak dla mnie najlepsze są serwisy typu PPA, gdyż sam posiadam doświadczenie w tych serwisach (niewielkie, ale jest), tymbardziej, że metody nie są trudne, ale na początku na pewno pracochłonne (potem też ^^). Niektórzy zaś wychwalają upload - pewne pieniądze, ale jednak szybko z tego zrezygnowałem, tymbardziej że jest to trochę nielegalne Wink


Wojtas:
Wielu userów widzałoby Cię z powrotem w roli Tutora, co o tym sądzisz?
Yanke$
To z pewnością bardzo miłe słyszeć takie słowa Wink Niejedenokrotnie rozważałem już swój powrót w szeregi Zarabiam.com. Jeżeli tylko czas pozwoli, z pewnością nie raz jeszcze o mnie usłyszycie!


Wojtas:
Chciałbyś aby coś się zmieniło na zarabiam.com?
Yanke$
Może jakieś drobne kosmetyczne zmiany by się przydały, ale teraz nie przychodzi mi do głowy nic konkretnego. Więcej atrakcji w postaci formowych konkursów i więcej nagród do zgarnięcia na forum – to coś, co mi się marzy!


Wojtas:
Co byś poradził użytkownikom, którzy chcą coś zgarnąć w sieci? Jakie cechy są do tego potrzebne według Ciebie?
Yanke$
Wygrywanie na pewno nie jest proste. Na pewno trzeba być cierpliwym, to przede wszystkim. Na pewno nie można liczyć na to, że na drugi dzień po zarejestrowaniu się ma się od razu coś dobrego. Potrzeba czasu i chęci. Niepoddawania się. Czasem jest lepiej, czasem gorzej. Trzeba próbować. Aż się uda!


Wojtas:
Co robisz w wolnym czasie?
Yanke$
Czytam książki o tematyce kryminalnej (Agatha Cristie:X), a także penspinninguję od czasu do czasu, odpoczywam i słucham muzyki.


Wojtas:
Co chciałbyś robić w przyszłości?
Yanke$
Dokładnie nie wiem, wszystko rozstrzygnie się wkrótce. Wstępne plany do studia na SGH i praca pod kierunkiem handlu międzynarodowego. Zobaczymy. :-)


Wojtas:
Twój ideał dziewczyny?
Yanke$
Wysoka, szczupła brunetka, inteligenta i zgrabna TongueP


Wojtas:
Jak długo masz zamiar wygrywać w sieci? Myślisz ,że ta "mania" minie czy nie?
Yanke$
Wygrywanie w sieci nie nazwałbym ‘manią’. To według mnie pożyteczny sposób na spędzanie wolnego czasu, lepsze to niż bezsensowny ‘leżing’ przed TV Big Grin Przy okazji jest realna szansa na zgarnięcie paru fajnych gadżetów, a przy tym poznanie interesujących ludzi. Na pewno sposób na zabicie nudy, ale zdecydowanie nie wiążę z tym przyszłości, nie wyobrażam sobie pełnoetatowej pracy np. na SC. W formie dorobku i owszem, ale na pewno nie jako podstawowe źródło dochodów. Co nie zmienia faktu, że razem z forum sporo wygrałem oraz zarobiłem, a także poznałem wielu fajnych ludzi i wiele przeżyłem, a to z pewnością kiedyś będę mógł z uśmiechem wspomniać. A o to w tym wszystkim chodzi.


Wojtas:
Na tym zakończymy ten wywiad , mam nadzieję ,że się podobał. Chciałbyś kogoś pozdrowić?
Yanke$
Ok.. Tak więc chciałbym pozdrowić: DDK, Ozzdara, Emilqę, haggarda, Kilola, Lukissa, Satana, Banana, Intera, Alcora, Gumowego i wielu innych ludzi, o których zapomniałem, a z pewnością zapadli mi głęboko w pamięć. Smile Dzięki wam! :-)



RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - DDK - 25-08-2011 09:31

Elegancki wywiad ^^


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Greed - 25-08-2011 09:37

Bardzo fajny wywiad Smile


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Pati - 25-08-2011 09:43

No ładnie Wink


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Yanke$ - 25-08-2011 11:39

Pięknie wyszło Wink


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - Lookso - 31-08-2011 10:40

Dosyć podobną mam historię do Yanke$a ale niestety jeszcze nie zostałem tutorem.
Nie kupiłem również nigdy dobrego bota do zamawiania nagród - czego też teraz żałuję, bo tych chwil kiedy były restocki i 24/7 już się chyba nie przywróci... Sad


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - AlexExample - 04-01-2016 04:57

No nie mogę.... Mam taki Nick na steam Big Grin Kappa


RE: [+EXTRA] Wywiad nr.15 [Yanke$] - GaCeL - 04-01-2016 13:47

[Obrazek: cl216.jpg]

@[AlexExample] To dla ciebie impreza