Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[rFactor] 2011 ZC Formula One World Championship - licencja na jazdę! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [rFactor] 2011 ZC Formula One World Championship - licencja na jazdę! (/Temat-rFactor-2011-ZC-Formula-One-World-Championship-licencja-na-jazde-41867)



[rFactor] 2011 ZC Formula One World Championship - licencja na jazdę! - Razer - 22-08-2011 11:21

W ciągu tego tygodnia można zadawać licencję na jazdę w Naszej lidze - 2011 ZC Formula One World Championship.

Każdego będę oceniał indywidualnie. Na sprawdzian składa się:
* wyjazd z Pit-Lane bez stłuczki;
* czasówka - w Australii trzeba osiągnąć co najmniej czas 1:45;
* start w wyścigu - nie spowodowanie żadnych kolizji;
* próba wyprzedzania bez stłuczki;
* jazda za samochodem bezpieczeństwa - bezpośrednio oraz za innym kierowcą;
* ogólna znajomość zasad gry.

Licencję trzeba zdać w dniach 22.08 - 28.08. Jeśli jesteś gotowy powiadom mnie na GG (13968055) lub Hamachi (sieci ZC-F1/ZC-F2 nick Razer).

Licencję zdali: InTeR; MareKSG; wodnik1990; Bolt; Zythus; m4rcin93; skolss; Leopard; blackjoe; Razer; Ciastek; Coristo


RE: [rFactor] 2011 ZC Formula One World Championship - licencja na jazdę! - Scoobyx - 27-08-2011 08:11

Ja zdam licencję we wtorek lub środę, ponieważ do poniedziałku jestem na wakacjach. Mam nadzieję, że to nie stanowi żadnego problemu.