Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
100% pomocy w uploadzie, do 50% reffback! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: 100% pomocy w uploadzie, do 50% reffback! (/Temat-100-pomocy-w-uploadzie-do-50-reffback-41322)



100% pomocy w uploadzie, do 50% reffback! - Kileros - 11-08-2011 21:37

Witam - no tak, warto byłoby się przywitać z wami. Smile

Może to mój dopiero pierwszy post, może jestem dla was mało wiarygodny, ale dopóki nie spróbujesz, to się nie przekonasz, jak łatwo zarobić.

Zacznijmy od tego, że potrzebuję na początek 5 osób, który dostaną ode mnie 100% pomocy przez pierwsze parę dni (Będę wam wrzucał pliki, dam fora na które będziecie rozprowadzać linki, gotowe szablony postów - które tylko wkleicie na te fora) potem, trzeba będzie już trochę więcej wkładu własnego. Jeżeli będziecie nadal zainteresowani współpracą ze mną, opiszę wam co dalej - chyba, że się jakoś dogadamy. Smile

Co jeszcze oferuję?
Jeżeli zarobisz 100$, ja wtedy dostaję z tego 20%, czyli 20$, do Ciebie z tego powędruje 5$ (25%), dla osoby najaktywniejszej wtedy powędruje 10$ (50%). Jeżeli ktoś będzie się rewelacyjnie spisywał - dostaje ode mnie jeszcze dodatkową premię, która początkowo ustalam na 5$ na miesiąc.

Na jakie serwery będziecie musieli się zarejestrować z mojego ref linka?
Filesonic.com, Wupload.com i uploaded.to - wystarczy na dwa pierwsze.

Zainteresowanych proszę o wpis w tym temacie. Odezwę się na PW z dalszymi instrukcjami.

Pozdrawiam!


100% pomocy w uploadzie, do 50% reffback! - Hybrid1990 - 03-10-2018 14:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.