Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] (/Temat-ShareCash-Zaczynam-Od-Nowa-Chetnie-zostane-czyims-refem-za-pomoc-40906)



ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - Por2010 - 03-08-2011 15:07

Siemka Smile
Dawno dawno temu zarabiałem trochę na sharecash.org
ale niestety nie miałem nikogo kto mógłby mi pomóc w zarobkach;/

Dlatego dziś postanowiłem powrócic na SC ale szukam osoby która będzie mi pomagała ale nie tak że poda link i mnie zablokuje, czy wogole mi nie będzie pomagać.

Szukam osoby która jest cierpliwa i wyrozumiała i która odpowie na każde moje pytanie;]

Jeśli jest ktoś chętny to zapraszam na GG 24511429 ;]


RE: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - Dominator - 03-08-2011 15:19

oni są mini scamem, czytaj temat emerrora, FC lepsze, masz polakow, duzo widgetow, duza pomoc ze strony supportu itp a najlepsze to ze sa duze stawki Wink


RE: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - Por2010 - 03-08-2011 15:31

serio?
nie wiedziałem ;/

ok to zmiana zostanę refem na FireCash !!!


RE: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - SilverNight - 03-08-2011 16:58

Co do tematu również poszukuje takiej osoby do Firecash zostanę refem Smile Osoba,która pomoże mi opanować FireCash i Youtube z zarobionej kasy z Firecashu gdy dojdę do wypłaty zapłacę część pieniędzy osobie,która mi pomoże Smile


RE: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - Por2010 - 03-08-2011 17:28

juz nie aktualne ;]


RE: ShareCash Zaczynam Od Nowa :) Chętnie zostanę czyims refem za pomoc ;] - krystian23 - 03-08-2011 22:45

(03-08-2011 15:19)Dominator napisał(a):  oni są mini scamem, czytaj temat emerrora, FC lepsze, masz polakow, duzo widgetow, duza pomoc ze strony supportu itp a najlepsze to ze sa duze stawki Wink

Scamem? chyba byłeś pijany jak to pisales...