Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Darmówki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Darmówki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! (/Temat-Darmowki-eu-Darmowe-Gadzety-Probki-Znizki-Zarabianie-w-Sieci-40887)

Strony: 1 2


Darmówki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Karczu - 03-08-2011 00:06


Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Darmowki.eu

[Obrazek: banner2.png]

Darmówki.eu to największa polska strona zajmująca się tematyką zdobywania Darmowych Gadżetów! Znajdują się u nas również opisy najskuteczniejszych metod zarobku w sieci, począwszy od wytłumaczenia ogólnego, poprzez stawki i wyjaśnienia ich obsługi, a skończywszy na dowodach wypłat!


Nie to jednak sprawia, że nasza strona jest tak wyjątkowa!

U nas to Użytkownik stanowi najważniejszą część portalu! Stawiamy na aktywność, interakcję z Użytkownikami i ich jak największy udział w rozbudowie strony, ponieważ uważamy, że jeśli strona jest tworzona dla Użytkowników, to powinni mieć oni wpływ na jej wygląd oraz działanie!

M.in. to właśnie z powodu tych aktywnych Użytkowników wdrożyliśmy autorski skrypt pisany dla nas na zamówienie! Jest to Ranking Użytkowników zintegrowany ze wszystkimi funkcjami społecznościowymi, uzupełniającymi treść oraz najważniejsze - z naszym Katalogiem Adresów! W skrócie wygląda to tak, że za aktywność na stronie i rozbudowywanie jej zasobów Użytkownicy nagradzani są punktami, które niezbędne są do dostania się do naszego Katalogu! Dzięki temu nasze unikalne adresy, niedostępne w większości na stronach "konkurencji" nie są dostępne dla każdego, kto rejestruje się u nas tylko z powodu chęci zdobycia naszych adresów, a nie dla tworzenia naszej unikatowej społeczności! Dzięki temu również unikalne adresy z naszej strony są o wiele bardziej skuteczne, niż te na stronach konkurencyjnych, ponieważ - co łatwo wywnioskować - nie mają one aż tyle wejść, przez co łatwiej zdobyć jakąś darmówkę!


Czy to już wszystko?

Oczywiście, że nie! Niemalże bez przerwy organizujemy na naszej stronie jakieś konkursy, gdzie nasi Użytkownicy w bardzo łatwy sposób zgarnąć mogą dodatkowe punkty, nagrody rzeczowe lub pieniężne! Znajduje się u nas również rozbudowane Forum, gdzie chwalić się możemy zdobyczami oraz dyskutować na tematy zarówno związane tematycznie ze stroną, jak i zupełnie o tematach "z innej beczki".

Na stronie stawiamy na przyjazną atmosferę, przejrzystość, łatwość w dodawaniu własnych treści (zarówno wpisy na Forum, Shoutboxie i komentarze, jak i własne adresy, wzory maili i nagrania typu unboxing) oraz promowanie tylko tych skutecznych metod bogacenia się w sieci!

Zapraszamy jeszcze raz: Darmowki.eu!




RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Karczu - 11-03-2012 12:41

Zapraszam ponownie na stronę, od czasu napisania tego tematu przeszliśmy naprawdę całą MASĘ aktualizacji Wink


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Karczu - 11-04-2012 20:36

Od wczoraj na stronę można wchodzić także poprzez adres z polskim znakiem http://darmówki.eu Smile Zapraszam.


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - LessiPL - 16-04-2012 19:27

szkoda siana na tą polską literkę Tongue i tak zawsze będą darmowki.eu Smile


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Karczu - 19-04-2012 14:52

Mi tam nie szkoda. Szkoda by mi było jakby jakaś "konkurencja" wykupiła mi ten adres z polskim znakiem i dała przekierowanie do siebie Smile Przezorny zawsze ubezpieczony, a dobrze jest mieć adres również z poprawnym słowem z polskim znakiem Smile


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - adkam12 - 24-04-2012 15:25

Nom rożnie w życiu bywa też tak kiedys miałem ze swoim blogiem w ktorym gostek dal z ę i ludzie sie klocili o to czemu ich niekiedy na innego bloga przerzuca ;d


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - sylwu - 24-04-2012 17:50

(19-04-2012 14:52)Karczu napisał(a):  Mi tam nie szkoda. Szkoda by mi było jakby jakaś "konkurencja" wykupiła mi ten adres z polskim znakiem i dała przekierowanie do siebie Smile Przezorny zawsze ubezpieczony, a dobrze jest mieć adres również z poprawnym słowem z polskim znakiem Smile


Warto myśleć nad domeną z polskimi znakami?? Jest jakiś ruch z takiej domeny?? Bo mam ten sam problem.


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Karczu - 24-04-2012 20:14

To w sumie parę złotych, więc warto zainwestować. Bo jak jakaś konkurencja wykupi Ci Twoją domenę tylko z polskim znakiem, to będziesz żałował, że mogą Ci zgarniać Użytkowników. A tak w gruncie rzeczy jeśli jakaś nazwa ma polskie znaki, to warto mieć również tą "poprawną" wersję domeny Wink


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - sylwu - 25-04-2012 17:16

Rozumiem. Ale czy jest jakiś konkretny ruch z takiej domeny. Bo rozumiem, że nawet jeśli, to są to użytkownicy którzy wklepują adres bezpośrednio w przeglądarce.


RE: Darmowki.eu - Darmowe Gadżety, Próbki, Zniżki & Zarabianie w Sieci! - Dami Dii - 26-04-2012 08:28

Jak już strona jest po polsku to może warto spolszczyc "read more" itd?