Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) (/Temat-Jak-poderwac-dziewczyne-Pokaz-swoj-styl-40681)



Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - LessiPL - 29-07-2011 19:50

Czesc Wam,

wiem ze to forum o zarabianiu w internecie, jednakże ten dział jest do tego stworzony Smile


Opiszcie proszę Wasze metody podrywu lasek, - Jak poderwać dziewczynę. Opiszcie swoją technikę.

Spróbujcie sobie wyobrazić jedną z 3 sytuacji i opisać jakbyście się do tego zabrali.
1. Jest upalne lato, piękna kobieta opala się samotnie na plaży.

2. Siedzisz w kawiarni, długonoga szatynka płacze stolik dalej od Ciebie.

3. Jedziesz rowerem, mijając blondynkę z dużym biustem która złapała gumę.


Jak zachowalibyście się w takiej sytuacji lub co byście powiedzili tym pięknym panią ?Smile Puśćcie wodzę fantazji Smile
Liczę na mądre lub ciekawe wypowiedzi a nie spam dzieci neostrady Smile


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - MareKSG - 29-07-2011 19:51

Podchodzisz do laski i mówisz: "Ej ty, fajno żeś jest z ryja" i laska już twoja Lol


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - LessiPL - 29-07-2011 19:53

@up
wlasnie liczylem ze takie szczeniackie odpowiedzi zachowacie dla kolegow z piaskownicy.

a jeśli u Ciebie dziewczyny lecą na takie teksty to można je sobie łatwo wyobrazić


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - MareKSG - 29-07-2011 19:58

(29-07-2011 19:53)LessiPL napisał(a):  @up
wlasnie liczylem ze takie szczeniackie odpowiedzi zachowacie dla kolegow z piaskownicy.

a jeśli u Ciebie dziewczyny lecą na takie teksty to można je sobie łatwo wyobrazić


Lol Moja odpowiedź jest na poziomie tego tematu. Szukanie sposobu na "laski". Jak chcesz laskę to idź do sklepu i kup, jak chcesz dziewczynę to nie szukaj sposobu na forum.


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - mariio - 29-07-2011 20:13

Marek dobrze powiedziane Big Grin


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - LessiPL - 29-07-2011 20:15

@marek
czytanie ze zrozumieniem się kłania, ktoś chyba w przedszkolu wagarował... odsyłam do 1 postu w temacie.


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - MareKSG - 29-07-2011 20:30

(29-07-2011 20:15)LessiPL napisał(a):  @marek
czytanie ze zrozumieniem się kłania, ktoś chyba w przedszkolu wagarował... odsyłam do 1 postu w temacie.

Czytałem tylko do tego momentu i więcej nie chciałem bo wydał mi się ten temat żałosny:

"Opiszcie proszę Wasze metody podrywu lasek"

Pozdro, koniec tematu


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - Daminn - 29-07-2011 20:37

Oczywiście najlepszy sposób na laski to wyłączenie kompa i wyjście na dwór.


RE: Jak poderwać dziewczynę ! Pokaż swój styl ;) - mikolaj90 - 29-07-2011 20:56

Tak się podrywa:

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=zOY-mZt-KP8[/my-youtube]