Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploaded.net - Jedyni płacący w € - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Uploaded.net - Jedyni płacący w € (/Temat-Uploaded-net-Jedyni-placacy-w-%E2%82%AC-40521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - LUDEK78 - 03-01-2018 14:41

Ja powiem tak...
Kiedyś zarobiłem fajne pieniądze ale z czasem się zepsuło. W większości stronach aby pobrać
plik przez uploaded.to używają jakiś programów , czyli robią obejścia aby nie płacić za pobieranie
za co uploaderzy dostali po tyłku. Jeśli chodzi o uploaded.to muszę przyznać że są wypłacalni.


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - NoFlashZone - 26-01-2018 21:39

Podepnę się pod temat jako użytkownik uploaded
Strona wypłacalna, działam tam już jakieś 3-4lata i nigdy nie było problemów.
Serwery stabilne, można śmiało wrzucać.
W razie jakiś pytań chętnie pomogę w miarę moich możliwości. Co do programów omijających uploaded mimo tego jak ktoś ogarnia to da się zarobić, w ubiegłych latach zdecydowanie więcej ale teraz też zawsze coś wpadnie, nie ma się co o to martwić bo te programy czy strony też zanikają.

2 euro na start oczywiście jest aktualne, dla chętnych rejestracji i zarobku na tej platformie zostawię Wam tu link startowy.
Rejka za free, wypłaty na bank acc ale i dużo więcej innych możliwości, polecam.

[Obrazek: 234x60.jpg]
http://ul.to



uploaded.net 2018 Czy wypłaca? - $Kamil$ - 15-03-2018 22:01

Zarabia ktoś może na uploaded.net?
Czy serwis jest nadal wypłacalny.
A i mam pytanie na co on wypłacam wie ktoś?


RE: uploaded.net 2018 Czy wypłaca? - tryhard7 - 13-11-2018 03:11

też chciałbym wiedzieć


RE: uploaded.net 2018 Czy wypłaca? - LUDEK78 - 24-04-2019 14:25

Wypłaca bez problemu. Opcje przelewu to.. Bank Transfer , WebMoney, Amazon , Crypto Voucher.
Lipa jest taka że minimum do wypłaty przez Bank Transfer to 100 ojro i jeszcze z tego zabierają 20% .
Osobiście zarobiłem tam 521 ojro.


RE: uploaded.net 2018 Czy wypłaca? - Pakula - 12-04-2020 19:15

Chciałem pobrać plik z innego IP i jest taka informacja. Dlaczego z innego IP nie da się pobrać jeszcze raz pliku?
A druga sprawa to co uploaded.net z tego ma, że nam za pobranie pliku z ich serwera płaci?

[Obrazek: ass.png]


RE: uploaded.net 2018 Czy wypłaca? - aplolderek - 28-05-2020 11:00

(12-04-2020 19:15)Pakula napisał(a):  Chciałem pobrać plik z innego IP i jest taka informacja. Dlaczego z innego IP nie da się pobrać jeszcze raz pliku?
A druga sprawa to co uploaded.net z tego ma, że nam za pobranie pliku z ich serwera płaci?

[Obrazek: ass.png]

Bo pewnie pojedyncze IP zlicza na 24h
Zapewne to że jak ktoś kupi premium to sami mają z tego o wiele więcej.