Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Uploaded.net - Jedyni płacący w € - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Uploading (/Forum-Uploading-282)
+--- Dział: Pay Per Download (/Forum-Pay-Per-Download-178)
+--- Wątek: Uploaded.net - Jedyni płacący w € (/Temat-Uploaded-net-Jedyni-placacy-w-%E2%82%AC-40521)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - noutilus - 01-06-2013 18:54

PPS - Pay Per Sale.

Ktoś wchodzi w twój link, kupuje konto premium i ty dostajesz od tego prowizję.


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - szczygielek - 01-06-2013 19:03

wiec jaka jest stawka w PPD od polaka? Smile


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - noutilus - 01-06-2013 23:15

Plan PPD i PPS na uploaded jest uruchomiony równocześnie.

Stawki na PPD masz rozpisane tutaj: http://uploaded.net/affiliate#conditions

Za plan PPS za jedną sprzedaż dostaje się zazwyczaj 7.99 EUR, ale ma znaczenie też z jakiego kraju jest kupno i na jaki okres.


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - exelite - 24-06-2013 22:01

Mam jakiś dziwny problem, bo mam ponad 100 ściągnięć plików które mają wielkość od 100-500 mb a na koncie z tego 0,10 EUR? smutny


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - noutilus - 26-06-2013 23:55

Z jakiego kraju są pobrania? Jeśli patrzysz po ilości pobrań w menedżerze plików to musisz się liczyć z tym że nie wszystkie pobrania są zaliczane. Uploaded w tej kwestii strasznie kantuje i dla tego nadaje się tylko pod plan PPS. Jeśli pobrania masz z polski to najlepiej zmień hosting na lepszy.


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - banded - 03-09-2013 14:54

Pobrania będą normalnie naliczane jak skopiuje plik od kogoś innego opcją 'import to my account'?


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - dfilada - 29-10-2013 12:53

cześć

mam konto na uploaded, pokazuje mi ilość pobrań mojego pliku 20 ale nie pokazuje żadnego naliczenia pieniędzy za te pobrania, czy pokaże dopiero po pobraniu 1000 ? mam konto free
czy trzeba coś w ustawieniach zrobić żeby zarabiać na pobraniach?
czy można samemu pobierać ten plik i będzie naliczana za to kasa?


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - noutilus - 30-10-2013 11:09

Powinno ci normalnie naliczać od 1 pobrania, jeśli tak nie jest sprawdź ustawienia konta i ewentualnie napisz jakie rozmiary plików wrzuciłeś.


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - vintikiller7 - 08-11-2013 12:59

Z tego co wiem to "dość długo" czeka się na wypłatę (nawet miesiąc)
Na konto w jakim banku najszybciej przeleją kase?
Chce zmienic bank z PKO na jakis inny, na taki aby kaza z uploaded w miare szybko doszła.
Swoją drogą stronka całkiem niezła... W pół roku 200euro :-)


RE: Uploaded.to - Jedyni płacący w € - verona - 09-11-2013 23:14

Bez różnicy jaki bank. To ile dochodzi zależy od nich kiedy wyślą, a gdy to zrobią to przelew przecież nie idzie gołębiem ;p