Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł (/Temat-Zarabianie-kasy-na-pokerze-BEZ-WPLACANIA-WLASNYCH-SRODKOW-dowody-wyplat-na-3-800zl-40366)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 19-02-2012 13:48

yizer, na PartyPoker aktualnie nie można otrzymać darmowego kapitału startowego. Lista poker roomów, na które można go otrzymać zmienia się tak dynamicznie, że nie ma nawet co o tym dyskutować, bo dziś coś może na niej być a jutro już nie.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - yizer - 19-02-2012 13:54

No okej. No to się zmieniło przez ten czas co ja brałem Smile


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - rowik888 - 19-02-2012 13:59

(19-02-2012 13:18)KarmazynowyPirat napisał(a):  Nie jesteś obeznany, wszedłeś, poczytałeś, a teraz świrujesz. Ja swego czasu dostałem łącznie 200$ darmowego kapitału, ale to są już sprawy, o których Ty pojęcia mieć nie możesz.

Człowieku, skąd możesz wiedzieć, że nie jestem obeznany?? Na podstawie tego co powiedziałem?? Akurat to co powiedziałem było prawdą...

(19-02-2012 13:41)yizer napisał(a):  Tą końcówką mnie rozwaliłeś ziomek Smile Może i będziesz potrafił odpowiedzieć, ale źle, więc lepiej się tutaj więcej nie udzielaj Smile Widać jak jesteś obeznany, że nawet nie wiesz że na PartyPoker można otrzymać 50$ i to w całości bez żadnych rat.

A Ty lepiej coś sprawdź zanim zaczniesz o tym mówić, bo możesz coś chlapnąć i wprowadzić ludzi w błąd...


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 19-02-2012 16:31

Nie na podstawie tego co mówisz, ale jak o tym mówisz. Pojawiasz się nie wiadomo skąd i chcesz wszystkich pouczać z myślą zarobienia paru poleconych. Ja moich liczę w tysiącach, nie ucz ojca dzieci robić. Nie wymądrzaj się, bo najmądrzejszy tu nie jesteś, a to, że coś poczytasz, nie znaczy że masz jakąś wiedzę praktyczną.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - ignisinferius - 19-02-2012 17:46

wiecie że zaczęliście się kłócić od tego gdzie można dostać bonus?
to bez żadnego sensu, 0 wyjaśnień i awantura
jak dzieci w piaskownicy


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 19-02-2012 17:55

Gdzie możesz dostać bonus, możesz sprawdzić na stronie. Pisanie tego tutaj mija się z celem, gdyż zmienia się to zbyt często.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - Aeger - 19-02-2012 23:35

Nie dawno zarejestrowałem się na Poker Strategy i wypełniłem quiz. Zaproponowano mi poker770 - jest tam co prawda owe 50$ ale w pięciu ratach po 10$, każde 10$ jest dodawane co tydzień, jeżeli bodajże się obróci sumą 0,50$ albo zagra kilka razy w turniejach. Można też od razu dostać te 50$, jeżeli się zrobi wpłatę 20$, więc co prawda można zarobić, ale trzeba cierpliwie czekać i mieć szczęście. Gram drugi dzień i jestem co prawda jedynie o 1 euro do tyłu, co jest niezłą sumą, na początkującego gracza i bodajże 300 rozdań.

Ten sposób zarabiania jest "wydajny" ale trzeba się dużo uczyć. Naprawdę dużo.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - ignisinferius - 20-02-2012 13:17

ja dostałem bonus dziś rano i szło mi całkiem nieźle, byłem w 1 godzinę po wejściu o ponad 1$ do przodu, teraz (4 godzinki) robiąc według strategii jestem o prawie 50 centów do tyłu, ale znowu zaczynam nadrabiać,
wykonanie warunku chyba nie będzie takie proste :/ będzie się trzeba męczyć z 10$ :c


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - KarmazynowyPirat - 21-02-2012 14:42

obrócenie sumą 0,5$ nawet na najmniejszych blindach trwa dosłownie moment.


RE: Zarabianie kasy na pokerze BEZ WPŁACANIA WŁASNYCH ŚRODKÓW! + dowody wypłat na 3 800zł - energy95 - 24-02-2012 11:05

mi też nawet dobrze idzie, mało mi brakuje już do tych 100 punktów