Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny (/Temat-Jaki-przenosny-odtwarzacz-muzyczny-40291)

Strony: 1 2


Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - mariio - 20-07-2011 21:58

Witajcie.
Mam takie pytanie otóż potrzebuję kupić sobie przenośny odtwarzacz muzyki. Myślę że dla odmiany wolałbym jakiś produkt apple. A więc :
- ipod classic 6g lub 7g - nie mam zastrzeżeń chyba najbardziej mi leży,
- ipod nano 6g - nie za mały wyświetlacz nie bd tak że bd mi się wybierać coś innego niż klikam ??
- ipod nano 5g - nie mam zastrzeżeń, ale bardziej mi leży classic
- ipod touch 3g - mam tel HTC HD2 więc nie wiem czy mi touch potrzebny, nawt jeśli to nie jest bardziej opłacalne kupić iPhone 3g ??Big Grin

Doradźcie bo nie wiem który się bardziej opłaca Tongue
Dodam że ipod ma być głównie do słuchania muzyki i bateria ma trzymać 35 godzin grania muzyki ( w praktyce ) reszta mnie nie interesuje Big Grin


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Tech - 20-07-2011 22:09

Z doświadczenia wiem, ze iPod touch ma odtwarzanie muzyki tylko jako dodatek Tongue. Częściej się go używa jego innych opcji i programów. Co do baterii to nie jestem w stanie powiedzieć ile wytrzyma na samym słuchaniu muzyki, ale jeśli gra się w gry to już po kilku godzinach wskaźnik dobija do zera. BTW iPod Touch 3G =/= iPhone 3G.

Myślę, że Classic to dla ciebie dobre rozwiązanie Wink. Ewentualnie, jeśli nie szkoda ci kasy to możesz się pokusić na Nano 6G.


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - mariio - 20-07-2011 22:23

Tech jak zwykle dobra wypowiedź Big Grin
zobaczymy co jeszcze inni polecą Tongue


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Daminn - 22-07-2011 16:20

Mimo wszystko wybrałbym Toucha. Fakt, może odtwarzacz to już dodatek w nim, ale w razie czego można zagrać w coś, skorzystać z ciekawych aplikacji i przejrzeć neta. Tak masz już lepszy telefon, ale szczególnie gry czy appsy z ios mogą się przydać. Z resztą musisz sam przemyśleć co tak naprawdę jest Ci potrzebne.


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Zythus - 22-07-2011 16:58

nano 6g ma dość dobrą jakość dźwięku, jest mały, poręczny, ekran jest jak najbardziej na + (jedynie przeszkadza przewijanie "dłuższych" mp3, czyli godzinnych i dłuższych). Polecam go (najlepiej z jakimiś innymi słuchawkami niż fabryczne apple).

Touch to raczej jak chciałbyś w coś grać itp. Mi wystarczył nano do odtwarzania muzy jak najbardziej.

Classic też możesz patrzeć, ale raczej brałbym nano.


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Leopard - 22-07-2011 20:51

Jeśli ma Ci służyć tylko do muzyki i bateria ma jak najdłużej wytrzymywać, to muszę iPod Shuffle 3G/4G?


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - mariio - 23-07-2011 13:06

Daminn do gier mam HTC HD2 i PSP więc touch wiem że na 100% odpada !!
Leopard shuffla nie chcę ponieważ myślę że odtwarzacz bez ekranu u mnie nie przejdzie Tongue
nikt się nie wypowiedział na temat nano 5g ?!


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Daminn - 23-07-2011 14:27

Jakbyś napisał że masz psp to ok. W takim razie głos na nano 6g


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - Zythus - 23-07-2011 15:30

5G jest dobry, ale aparat chyba nie jest Ci potrzebny - chodzi o ergonomię, jakość dźwięku. Nano 6G przebija w tym wypadku - mniejszy, lżejszy, poręczniejszy (o wiele). Nano 6g przypinasz do kieszeni spodni i z tej samej kieszeni nie problem będzie coś wyjąć. Po prostu jest lepszy.


RE: Jaki przenośny odtwarzacz muzyczny - mariio - 23-07-2011 15:51

ok, to teraz dylemat Tongue
classic czy nano 6g - w którym bateria dłużej trzyma, ma ktoś takie info ??