Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kliknij w link, zgarnij reputa! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kliknij w link, zgarnij reputa! (/Temat-Kliknij-w-link-zgarnij-reputa-4015)



Kliknij w link, zgarnij reputa! - DonHoracy - 28-03-2010 13:42

Witam. Z racji tego że jestem użytkownikiem xboxa i często lubię grać przez internet potrzebuję kodów do xbox live. Jak pewnie większość wie nie są one darmowe i trzeba za nie płacić ale istnieje pewien sposób. Wchodzimy na stronę, wpisujemy jakieś fikcyjne dane i dostajemy kod, który umożliwia grę przez 48h w usłudze xbox live. Jedyny i chyba najważniejszy minus to 1 ip - 1 kod. Dlatego zwracam się z prośbą do użytkowników:

1. Wchodzimy na stronę https://xbox.promo.eprize.com/tokenbase/?affiliate_id=stimuluspack
2. W polu enter code wpisujemy: mapathy
3. Wpisujemy jakieś fikcyjne dane
4 Kopiujemy kod, który się wyświetli

Jeżeli ktoś chce pomóc to proszę o kody na PW Smile
Jeżeli masz neostradę bądź internet ze zmiennym ip możesz zrobić kilka kodów (przed każdym zmieniając ip) na pewną się odwdzięczę Wink

Bardzo proszę osoby ze zmiennym ip o zrobienie kilku kont, naprawdę mi zależy Smile


RE: Kliknij w link, zgarnij reputa! - Sony_st - 28-03-2010 13:53

zrobione wysłałem Ci kod na PW


RE: Kliknij w link, zgarnij reputa! - logos60 - 28-03-2010 19:29

Wysłałem kod na PW


RE: Kliknij w link, zgarnij reputa! - odlot - 28-03-2010 20:23

Działa to? bo sam bym sobie wziąłBig Grin