Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Wiadomości (/Forum-Wiadomosci-117)
+--- Wątek: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy (/Temat-Brutalny-atak-strazy-miejskiej-na-sprzedawce-truskawek-Centrum-Warszawy-40088)

Strony: 1 2 3


Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - mikolaj90 - 16-07-2011 17:35

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=lcU_-Rio3LM[/my-youtube]

Nie wiem co mam napisać bo po prostu jestem wstrząśnięty. Zresztą zobaczcie sami co dzieje się w dzisiejszej Polsce.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - MareKSG - 16-07-2011 18:44

Niestety w zawodzie policjanta, strażnika miejskiego i ochroniarza pracują same prostaki. Czasami zastanawiam się czy nie byłoby spokojniej, gdyby ich nie było. I tak nic innego nie robią poza opierdzielaniem się i karaniem zwykłych ludzi.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - ptasior - 16-07-2011 18:55

********** ******.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Czarny767 - 16-07-2011 19:02

"Utrudnienie przejścia do metra" za takie coś ,takie rzeczy robią..


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Wieczor - 16-07-2011 19:08

Ciekawe czy na kiboli by tak szli ... Przyjechali w dziesięciu jakby nie wiadomo co się działo ... Brak słów na to państwo


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - omisiu - 16-07-2011 20:56

Nie zgodzę się z wami wszystkimi. W przepisach jest nie można handlować w miejscach do tego nie przeznaczonych to nie można. Jak się handluje do trzeba to usunąć Jak nie chce dobrowolnie to trzeba siłą.

Nie mówcie nic złego na policję bo mam akurat siostrę w policji i wiem jak trudno się dostać i przetrwać w szkółce. Nie mówię tego z powodu siostry w policji, bo kiedyś też tak myślałem po co oni itp. Prawo w Polsce niestety daje większe prawa przestępcy niż policjantowi.

Cytat:Niestety w zawodzie policjanta, strażnika miejskiego i ochroniarza pracują same prostaki.

Dlaczego tak uważasz?

A, że zareagowali jak zareagowali to już sprawa indywidualna.


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - mariio - 16-07-2011 21:00

Polska w najbliższych latach zginie i bd jak w Grecji !!
Ja bym w takiej sytuacji dostałbym pierdolca i zacząłbym napierdalać każdego kto mi wejdzie w drogę Big Grin
Tyle truskawek zmarnowali, dzieci z biedniejszych rodzin głodują !!


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - MareKSG - 16-07-2011 21:09

(16-07-2011 20:56)omisiu napisał(a):  Prawo w Polsce niestety daje większe prawa przestępcy niż policjantowi.

W Polsce policji prawo nie obowiązuje, przynajmniej w praktyce.

(16-07-2011 20:56)omisiu napisał(a):  
Cytat:Niestety w zawodzie policjanta, strażnika miejskiego i ochroniarza pracują same prostaki.

Dlaczego tak uważasz?


Dlaczego? Robią wszystko, żeby się nie narobić, obrażają, nadużywają siły i władzy, prowokują...


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - Wieczor - 16-07-2011 21:13

(16-07-2011 20:56)omisiu napisał(a):  Nie zgodzę się z wami wszystkimi. W przepisach jest nie można handlować w miejscach do tego nie przeznaczonych to nie można. Jak się handluje do trzeba to usunąć Jak nie chce dobrowolnie to trzeba siłą.

Nie mówcie nic złego na policję bo mam akurat siostrę w policji i wiem jak trudno się dostać i przetrwać w szkółce. Nie mówię tego z powodu siostry w policji, bo kiedyś też tak myślałem po co oni itp. Prawo w Polsce niestety daje większe prawa przestępcy niż policjantowi.

Cytat:Niestety w zawodzie policjanta, strażnika miejskiego i ochroniarza pracują same prostaki.

Dlaczego tak uważasz?

A, że zareagowali jak zareagowali to już sprawa indywidualna.

To czemu mu skręcali ręce ? Myślą że mają czapeczkę z Orłem to mogą wszystko ...


RE: Brutalny atak straży miejskiej na sprzedawcę truskawek - Centrum Warszawy - mikolaj90 - 16-07-2011 21:34

Dla mnie w Polsce nie ma prawa ani sprawiedliwości. Truskawek szkoda bo to był przychód pieniędzy tego kolesia ale całe szczęście prawie wszystkie mu przetrwały. Policja w dzisiejszych czasach to chamy i prostaki. Ile już takich akcji było, nie da się naliczyć.