Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak zacząć zarabiać :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Jak zacząć zarabiać :) (/Temat-Jak-zaczac-zarabiac-40079)



Jak zacząć zarabiać :) - martyna190 - 16-07-2011 13:36

Witam wszystkich forumowiczów.
Obserwowałam to forum już jakieś dwa dni i postanowiłam się zarejestrować, i jakoś zacząć się tego uczyć ;-)
Jako, że jestem studentką, to wiadomo jak to na studiach, zawsze każdy grosz jest ważny. Smile

Jako, że przeglądałam już to forum, to zauważyłam iż ludzie zarabiają tu sporo pieniążków! Wink

Dla mnie każdy grosz się liczy i jako, że mogę troszkę posiedzieć na internecie, to przy okazji zarobić nie zaszkodziłoby.

Więc mam od siebie pytania. :

a) ile rzeczowo od początku mogłabym zarobić na tym
B) ile czasu dziennie na to potrzebuje, aby coś zarobić
c) co dokładnie potrzebuje, aby zarabiać
d) czy ktoś wyraziłby chęć pomóc mi.

W sumie to na tyle.

Jeżeli coś to edytuje.

Pozdrawiam, dodam także, że czytałam regulamin działu, sądzę, że on jest najwłaściwszy.


// Dodałam ten temat także na forum lockerz, także nie piszcie, że kopiuje.. szukam zdania z waszej strony Smile


RE: Jak zacząć zarabiać :) - Nokaut - 16-07-2011 20:50

P.Martyna

Im więcej czasu się posiedzi, tym więcej się zarabia. Doświadczenie, jak zwykle.