Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+--- Wątek: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… (/Temat-Za-wirtualna-kradziez-graczowi-grozi-poprawczak%E2%80%A6-39889)



Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - Driver - 12-07-2011 15:34

[Obrazek: poprawczak.jpg]

Takie rzeczy tylko w Polsce. Pewien 17-sto letni mieszkaniec Łodzi uwielbiał zagrywać się w grę MMO o nazwie Metin 2 (nie pytajcie mnie co to jest...). Poznał tam starszego o 4 lata mężczyznę [nie, nie w tym kierunku zmierzamy - dop. Musiol], z którym nawiązał znajomość i postanowił mu towarzyszyć. Co było dalej?

Jak podaje Dziennik Łódzki, sam oskarżony wyznał, iż:

"Udostępnił mi swój login. Wzięliśmy z kolegami jego ekwipunek..."

Chłopak nie spodziewał się, że może z tego wyniknąć "coś złego". Niestety, wynikło. Jakiś czas później okradziony mężczyzna poszedł na policję i zgłosił... kradzież. Policja wyceniła straty na 500 PLN i skierowała sprawę do prokuratury, która ma rozstrzygać czy doszło do naruszenia prawa z art. 286 Kodeksu Karnego. Matka się dziwi oskarżeniu, a prawnicy popierają działania okradzionego.

Za swoją głupotę 17-sto latek może trafić do poprawczaka. Chciałoby się rzec, "głupie prawo", ale pamiętajcie czego uczono w szkołach: "Dura Lex, Sed Lex" (Surowe prawo, lecz prawo). Tylko ja sam się dziwię, czy najwięksi MMO maniacy mają choć troszkę rozumu....


[www.ps3site.pl]



RE: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - mikolaj90 - 12-07-2011 16:12

I dobrze, niech karają takich imbecyli co nie potrafią sami grać tylko muszą kogoś okradać. Widzę jednak, że ten metin to robi coś z mózgiem bo to już nie pierwsza kradzież z tej gry co słyszałem.


RE: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - Coristo - 12-07-2011 16:13

(12-07-2011 16:12)mikolaj90 napisał(a):  I dobrze, niech karają takich imbecyli co nie potrafią sami grać tylko muszą kogoś okradać. Widzę jednak, że ten metin to robi coś z mózgiem bo to już nie pierwsza kradzież z tej gry co słyszałem.

Również trzeba być idiotą aby dać się oszukać Wink


RE: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - PowerGreen - 01-12-2011 17:23

Co za naiwniak xd. Kolejny tryb nolife który żyje samym metinem xd. <Naiwniak> ;p


RE: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - kometix - 01-12-2011 20:08

Kto normalny daje passy do konta które jest coś wart? Może to było celowe. Dał mu pasy i może chciał aby go okradł a ten zgłosił to na policję i zamiast otrzymać przedmioty w grze to otrzymał kasę. I jest 0 500pln do przodu.


RE: Za wirtualną kradzież graczowi grozi poprawczak… - Marello - 02-12-2011 21:48

@2xup
Panów archeologów ostrzegam, że wykopy są karane warnem.