Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami (/Temat-Szybkanagroda-cba-pl-Restocki-z-nagrodami-39819)



Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - pulpet112 - 11-07-2011 11:27

Witam wszystkich!!hej

Mam do zaproponowania serwis, którego jestem założycielem. Jest to strona gdzie będą odbywać się krótkie rostocki.

Nagrodami na początek będą pieniądze na PayPal oraz SMS Premium ale już w kolejnym restocku planuje dużo innych nagród. Wszystko zależy od tego z jak dużym entuzjazmem spotka się ten pomysł i z iloma osobami zobaczę się podczas pierwszego uzupełnienia. Jeśli frekwencja będzie duża to kolejny Restock będzie wypełniony dużo większymi nagrodami.

Takie przedsięwzięcia były już organizowane i ogłaszane na tym forum ale z tego co wiem (jeśli się mylę to serdecznie przepraszam) wszystkie już upadły.

Ten projekt będzie działał na troszkę innej zasadzie co daje większe pole do popisu i rozwoju serwisu. Big Grin

Zdaje sobie również sprawę z tego że serwery mogą nie wytrzymać jednak nie chcę korzystać z płatnych hostingów, ponieważ może się okazać że nikt nie jest zainteresowany tym pomysłem. Jeżeli serwery padną będzie to sygnał dla mnie że zainteresowanie jest duże co bardziej zmotywuje mnie do intensywniejszej pracy nad serwisem Big Grin

O wszystkim o czym nie napisałem tutaj dowiecie się wchodząc na stronę

Szybkanagroda.cba.pl

Przeczytajcie regulamin!!!

O wszystkich nowościach będziecie mogli się dowiedzieć właśnie wchodząc na powyższą stronę



Prosiłbym każdego, który ewentualnie byłby chętny spróbować zabawić się w ten projekt aby napisał w tym temacie, że jest zainteresowany abym mniej więcej wiedział ile osób się spodziewać. Oczywiście to że się wpiszecie nie oznacza że w restocku musicie brać udział jak również osoby które się nie wpiszą w restocku brać udział mogą Big Grin

Edit:

Planuje zorganizować restock dzisiaj!!! Wchodzcie na strone głowna po wiecej info. Glosujcie w Sondzie


RE: Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - pulpet112 - 11-07-2011 16:17

Przeczytajcie stronę główną. Godzina restocku wybrana. Dosłownie za chwile będą nagrody


RE: Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - dabex - 11-07-2011 21:16

Ile tych nagród było na tym restocku bo byłem i jakoś nic nie zauważyłem oprócz po kliknięciu w punkt nie ma takiej strony.Rolleyes


RE: Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - pulpet112 - 11-07-2011 21:54

Nagród było troche, jak na pierwszy restock nawet duzo. Całość trwała okolo 20 min wiec troche było.


Szybkanagroda.cba.pl - Restocki z nagrodami - Hybrid1990 - 01-06-2021 17:24

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.