Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]X360 :) - troche info dla mnie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: Xbox (/Forum-Xbox-144)
+---- Wątek: [Rozwiązane]X360 :) - troche info dla mnie (/Temat-Rozwiazane-X360-troche-info-dla-mnie-39703)

Strony: 1 2


[Rozwiązane]X360 :) - troche info dla mnie - Driver - 08-07-2011 11:58

Witajcie Smile

Po głębokich zastanowieniach , stwierdzam ,że muszę kupić X360 , ponieważ na PS3 nie stać mnie na gry.

I dlatego chciałbym się was zapytać jaki Xbox jest najlepszy? Ile GB? Na co jeszcze muszę zwrócić uwagę ?

Pomóżcie :]

Pozdro.


RE: X360 :) - troche info dla mnie - skowroneQ - 08-07-2011 12:01

Bierz SLIM'a 4GB, ponieważ Microsoft wypuścił aktualizację, dzięki której możesz wpiąć swój pendrive i będzie on wykrywany jako dodatkowy dysk, na którym możesz zapisywać stany gier.

Co do zwracania uwagi - to zależy czy chcesz kupić nówkę czy używany.


RE: X360 :) - troche info dla mnie - Driver - 08-07-2011 12:04

nowego.

nawet jakbym kupował ps3, to też nowe


RE: X360 :) - troche info dla mnie - SzUmI - 08-07-2011 13:23

zdecyduj się co chcesz kupować xD


RE: X360 :) - troche info dla mnie - mikolaj90 - 08-07-2011 13:52

Na Xboxa cena gier jest taka sama jak na ps3, chyba, że przerabiasz. Poza tym ps3 też da się przerobić na 3.66 i grać na "piratach" Smile


RE: X360 :) - troche info dla mnie - mariio - 08-07-2011 14:36

grać na piratach i przerabianie konsol to największa głupota Tongue


RE: X360 :) - troche info dla mnie - BartuS - 08-07-2011 14:40

W zasadzie PS3 jest Lepsze od Xbox'a, jednak moim zdaniem tylko BluRay'em...

Xbox ma kinecta, PS3 ma move.
PS3 ma stały dysk (nie jestem pewien, nie znam sie na ps3), Xbox ma wymienne dyski + możliwośc użycia pendrive jako pamięci wymiennej na której możesz zapisywac dane.
Xbox ma zdecydowanie wygodniejszego pada w porównaniu do PS3

Jeżeli brałbyś xbox'a to Slime 4gb/250gb albo starszego Elite 120gb z headsetem i innymi bajerkami w zestawie.
Arcade to najtańszy pakiet xboxa, ale skoro możesz kupic xboxa lub ps3 to można tą wersje wykreslic z listy możliwosci.

Co do gier:

Gry na xboxa są moim zdaniem tańsze, ale trafią sie też droższe tytuły od tych dla ps3.


RE: X360 :) - troche info dla mnie - DDK - 08-07-2011 16:22

(08-07-2011 14:40)BartuS napisał(a):  W zasadzie PS3 jest Lepsze od Xbox'a, jednak moim zdaniem tylko BluRay'em...

Xbox ma kinecta, PS3 ma move.
PS3 ma stały dysk (nie jestem pewien, nie znam sie na ps3), Xbox ma wymienne dyski + możliwośc użycia pendrive jako pamięci wymiennej na której możesz zapisywac dane.
Xbox ma zdecydowanie wygodniejszego pada w porównaniu do PS3

Jeżeli brałbyś xbox'a to Slime 4gb/250gb albo starszego Elite 120gb z headsetem i innymi bajerkami w zestawie.
Arcade to najtańszy pakiet xboxa, ale skoro możesz kupic xboxa lub ps3 to można tą wersje wykreslic z listy możliwosci.

Co do gier:

Gry na xboxa są moim zdaniem tańsze, ale trafią sie też droższe tytuły od tych dla ps3.


PS3 ma wymienny dysk Wink Co do pada to nie mam opinii, bo nigdy nie miałem go w ręku ( Xbox ). Jeśli chcesz przerabiać, bierz Xboxa. Tańszy jest. Jeśli nie chcesz przerabiać, bierz PS3 bo 1. Ładniej wygląda 2. Masz darmowe Online, chociaż teraz Sony wprowadza, że trzeba będzie jednorazowo zapłacić coś żeby na multi grać.


RE: X360 :) - troche info dla mnie - Morfit - 08-07-2011 16:28

@UP : DDK tak to powiedział, jakbyś miał płacić za granie w gry MP nawet jak masz grę nową.
Dokładniej chodzi o Online-Pass. Każda gra Sony będzie posiadała Online Pass. Jak kupisz nową grę to będzie dodany do niej klucz seryjny, który będzie wykorzystany jak go użyjesz. Jest on tylko do grania na MP. Gdy będziesz chciał sprzedać grę, nabywca będzie musiał kupić OnlinePass ( +/- 50zł ).

@Driver : Zastanów się co kupujesz. Jednego dnia mówisz, że PS3, drugiego że X360, kolejnego że PS3 i tak w kółko.


RE: X360 :) - troche info dla mnie - mikolaj90 - 08-07-2011 16:54

(08-07-2011 14:36)mariio napisał(a):  grać na piratach i przerabianie konsol to największa głupota Tongue

Zgadzam się, ale Driver pisze, że nie stać go na gry na ps3, a na xboxa cena jest taka sama czyli będzie przerabiał xboxa. Poza tym w ps3 teraz tak obeszli zabezpieczenia, że możesz sobie ją odbrickować, grać na piratach na aktualizacji 3.66, instalować windowsa jakiegoś i jeszcze inne sztuczki Smile Chociaż nie polecam przerabianie ps3 bo nie wiadomo jak to się skończy.

Co do kupna xboxa oczywiście bierz slima, pojemność dysku zależy już od Ciebie. Ps3 jest mocniejsze sprzętowo, xbox za to pod względem sprzętu ma tylko lepszą kartę graficzną. Aha i teraz mi się przypomniało, że xboxa nie przerobisz, microsoft grzebał coś w dyskach chyba i teraz przerobić go to problem.