Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka (/Temat-Kupie-kody-na-amazon-75-zl-sztuka-397)



Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - Admin - 16-12-2009 09:55

Jak już wiadomo, lockerz zamiast nagrod chce Nas pocieszyć kuponami na 50 funtów...

wiadomo że za wysyłke trzeba zaplacić te 10-15 funtów(w przypadku małych drobiazgowych rzeczy) + 22% wat (od ceny produktu) resumując 35 funtow - 22% vatu to 27,3 funta

wieć prawie rozmieniam funty na polskie złotowki ...
mam rodzine w angli (tam wysyłka jest darmowa) dlatego jestem w skłonny zapłacić w złotówkach.
Oczywiście to tylko propozycja jednak, jeśli ktoś będzie chętny to proszę o wiadomość priv.

Pozdrawiam
Admin


ps. jesli faktycznie dostaniemy bony na amazon.com a tak sie zapowiada to niestety chyba nikt z nas nic nie zamowi bo dojdzie jeszcze cło ... a wtedy to jest szansa że jeszcze dopłacimy do towaru xX


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - Killer - 16-12-2009 10:04

i ja chyba tak zrobie... chcialem zamowic pare rzeczy ale z tego co widze nawet do polski nie wysylaja :/
lockerz sux...


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - skalarado - 21-12-2009 08:13

Wysyłają do Polski z Amazoon'a !


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - Killer - 21-12-2009 09:19

mialem na myśli konsole, pendrivy, mp4
nie wysyłają ich.
oczywiście książke da się zamowić Big Grin


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - adamsonm - 21-12-2009 13:31

dlaczego do Anglii wysyłka jest darmowa, skoro lockerz jest w USA?
Przecież Anglia to też Europa


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - Jeppers - 21-12-2009 14:52

ale Amazon ma oddział w Anglii Tongue i tam wysyłka jest darmowa Smile


RE: Kupie kody na amazon 75 zł sztuka - adamsonm - 21-12-2009 16:35

chyba że tak Tongue