Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Alkohol - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Alkohol (/Temat-Alkohol-39621)

Strony: 1 2 3


Alkohol - Underlay - 06-07-2011 22:27

Witam
Mam takie małe pytanko: czy ja jako niepełnoletni mogę pić piwo bezalkoholowe?


RE: Alkohol - n1dor - 06-07-2011 22:31

Ty jako nieletni mozesz pić piwo alkoholowe. Jak mieszkasz w Warszawie to napisz na prv dam Ci miejscówki. Piwo BEZalkoholowe zawiera śladowe ilosci alkoholu, tak wiec teoretycznie zgodnie z prawem POLSKIm nie mozesz, ale praktycznie tak. W niemczech jest limit od 16 lat.


RE: Alkohol - drakula - 06-07-2011 22:33

MożeszSmile ale bezalkochole cioty pija Smile


RE: Alkohol - n1dor - 06-07-2011 22:36

Tak jak wyzej, tylko ze nie ma piwa bezalkoholowego Big Grin

Jak widzisz psy czy miejskich to porostu chowaj piwo i fajki. Pij zawsze większa grupa na dworze, bo wtedy nie chce im sie spisywac kazdego po kolei. Big Grin

+ piwa bezalkoholowego nie ma sensu pic, jak napisal drakula tylko cioty pija bezalkoholowe piwo (chyba ze później prowadza samochod czy motocykl)

Jesli pomogliśmy daj piwko (polecam Łomża zwykła albo miodowa Big Grin)


RE: Alkohol - sl0910 - 06-07-2011 23:21

Jeśli Ci rodzice pozwolą, to możesz. Tongue

A tak na serio, to kiedyś (jak jeszcze miałam takie problemy hihi Big Grin) jak chciałam kupić jakieś piwo bezalkoholowe to mi ekspedientka nie chciała sprzedać... Big Grin
Moim zdaniem z bezalkoholowym jest jak ze słodyczami, niby alkohol jest, ale nic nie poczujesz. Równie dobrze można zabronić dzieciom sprzedawania i jedzenia wiśni w czekoladzie, bądź innych czekoladek.


RE: Alkohol - paskur - 07-07-2011 00:41

ja bym sie zastanawial czy jako niepelnoletni moge pic normalne ;]

jesli juz chcesz robic sobie wioche bezalkoholowym to popros rodzicow zeby i kupili i poszpanujesz na gg ;]


RE: Alkohol - n1dor - 07-07-2011 08:32

Wnioskując jeśli chcesz pić piwo pij ŁOMŻE alkoholową. Kupno piwa w sklepie nawet bez skończonych 18 lat to przecież żaden problem. Policja jeśli widzi Cie z piwem, to poprostu bedzie Ci kazała je wylac w najbardziej optymistycznej opcji, a najmniej optymistycznej jeśli bedziesz juz naje*** piwem tak ze nie bedziesz w stanie chodzic to wieźmie Ciebie na komisariat i kulturalnie podwiezie Ciebie do twojego mieszkania. Tak wiec jeśli chcesz pić piwo to pij! Wakacje są a życie jest jedno !


RE: Alkohol - Lubelak - 07-07-2011 09:00

po 1 Nie nazywaj tego piwem
po 2 Zapytaj rodziców a nie forum


RE: Alkohol - olennnkaaa - 07-07-2011 11:13

Hm. Mnie się wydaje,że nazwa "piwo bezalkoholowe" mówi sama przez siebie... :| jest BEZ ALKOHOLU więc może pić je każdy. Jak Cię z nim zauważy policja to nic Ci nie zrobi bo nie mają się do czego doczepić.


RE: Alkohol - makos19955 - 07-07-2011 12:24

jakie z was lamusy.. Po co pić browra bezalkoholowego ??? Nie możecie pić normalne piwo. I tylko cioty sie pytają rodziców.