Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Pomysły, zmiany, sprawy dotyczące Zarabiam.com (/Forum-Pomysly-zmiany-sprawy-dotyczace-Zarabiam-com-13)
+--- Wątek: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów (/Temat-Nowe-Konkursy-Forumowy-Restock-Wysylka-Gadzetow-39594)



Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - Admin - 06-07-2011 13:43

Witajcie, jak dobrze wiecie ostatni miałem sesje i obrone pracy licencjackiej na tym głównie musiałem się skupić wszystko poszło po mojej myśli Smile

Dlatego mam więcej czasu dla Naszego kochanego forum Smile
Już na dniach planuje organizacje konkursu związanego z serwisem burnerize Smile będziecie mieć okazje wygrać kilka forumowych gadżetów.
Mam nadzieje że Burnedowi uda się skończyc krzyżówkę, która również jest jednym z planowanych eventów Smile
I wkrótce postaram się również zorganizować forumowy restock Smile



Chciałbym również dodać że gadżety wygrane w poprzednich eventach/konkursach zostały wczoraj wysłane (tak jak obiecałem, po sesji miałem się tym zająć).
Wasze długopisy, breloki, klawiatura, kubki, smycze oraz pozostałe gadżety są już w drodze do Was :

[Obrazek: wysylka.JPG]


Pozdrawiam Was Smile
Admin


RE: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - nitram - 06-07-2011 13:45

Siemka Banan Big Grin gratuluje wyszstalcenia wyzszego Tobie i sobie tezBig Grin

i dzieki za to epickie nagranie :

[my-youtube width=425 height=344]http://www.youtube.com/watch?v=IDJhSDm2gYA[/my-youtube]

czekam na nowe konkursy


Admin : Długopis zarabiam.com - Zawsze przy sobie
Ja : ZAWSZE !


RE: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - Coristo - 06-07-2011 20:03

Super czekam na te kwadratowe pudełko.


RE: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - Dominator - 06-07-2011 20:03

Ładnie banan, co dostałeś z obrony ?


RE: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - sl0910 - 08-07-2011 17:09

@Admin: Nie wiem skąd Ci się wzieły Siedlce w moim adresie... Big Grin
Dobrze, że kod był dobry i doszło. Dzięki. Smile


RE: Nowe Konkursy, Forumowy Restock, Wysyłka Gadżetów - Admin - 09-07-2011 12:20

W najgorszym wypadku by wróciło i wysłałbym ponownie Smile
Dobrze, że tym razem poczta polska nie nawaliła Smile