Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakimi sposobami zarabiacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jakimi sposobami zarabiacie ? (/Temat-Jakimi-sposobami-zarabiacie-39382)



RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Net-Pay.pl - 26-03-2012 12:40

Inwestowałem kiedyś w LMTC, JustBeenPaida i kilka ponziaków (tak btw, nie każdy ponzee = scam). jak coś to mogę parę rzeczy objaśnić. PW jak coś Smile


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - biggu - 27-03-2012 14:32

ja dorabiam sobie w Justbeenpaid, program faktycznie działa, podstawowe informacje o tym jak zacząć zarabiać dzięki JSS-Tripler znajdziecie tutaj: http://jss.dwaprocenty.pl/


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - pampuch721 - 27-03-2012 15:51

Ja zarabiałem jakiś czas poprzez granie w gry... Teraz szukam czegoś innego, bo sytuacja na stronie, w której zarabiałem bardzo się zmieniła i nie jest już tak opłacalna. Wiele osób mówi, że uploading to dobra metoda, aczkolwiek nie widzę się w tym.
Oprócz grania jeszcze klikam na kilku stronkach i od czasu do czasu coś innego.


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - goblin21 - 27-03-2012 16:57

Ja natomiast codziennie przez osiem godzin tnę paski skórzane głównie dla Wranglera, Big Stara i Lee
Spokojna praca na siedząco, pod dachem więc na głowę nic nie pada.
Pewny zarobek tylko stawka trochę mała jak na obecne czasy.
Codziennie tnę około 900 pasków więc nie jest tak źle. Jak mam lepszy dzień to i 1200 zrobię, ale to musi być odpowiedni pasek. Taka specyficzna nisza w któej dobrze się czuję i szybko paski lecą.

Odbębniam swoje 8 godzin i nie myślę więcej o pracy.

Może gdy stawki zmaleją bądź odechce mi się wstawać rano, zabiorę się za upload. Znajdę sobię coś na kawałek etatu i będę sobie spokojnie dorabiał do wypłaty. Narazie jednak mam czas i nie myślę o tym co będzie kiedyś.

Pozdrawiam



RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - teel - 29-03-2012 13:50

Ja zarabiam już od jakiegoś czasu w JustBeenPaid, czyli zarabianie 2% dziennie.

Jeśli ktoś chce rozpocząć zarabianie w tym programie, lub ma jakieś pytania, zapraszam: [email protected] lub gg 42302937


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - danutko - 29-03-2012 16:09

Ja ostatnio autosurfy i surfbary Wink


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - n1000 - 01-04-2012 11:45

Uploading PPA Wink


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Hacked - 01-04-2012 12:49

Ja zarabiam w Justbeenpaid. Jestem od marca i zainwestowałem 500$, a już mam ponad 1000$.Smile polecam!


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - jackthekiller - 01-04-2012 14:08

uważam ze JBP to dobra inwestycja...program myślę ze będzie trwały i długowieczny.Smile


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Nikodemsky - 01-04-2012 14:21

mnie drażni już powoli to całe pisanie o JBP - nigdzie nie znalazłem wiarygodnych dowodów na to, że faktycznie coś z tego da się wyciągnąć.