Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jakimi sposobami zarabiacie ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Jakimi sposobami zarabiacie ? (/Temat-Jakimi-sposobami-zarabiacie-39382)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - JasiuJames - 06-10-2012 22:41

Możecie mi wytłumaczyć w jaki sposób zarabiacie na reklamach ? No po prostu tego nie kumam.
Wujek Google.. tak ?
Czytałem ale nie skumałem :/ Chodzi mi o to w jaki sposób.


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Nikodemsky - 06-10-2012 22:57

Szczerze mówiąc tematu sam wcześniej nie rozumiałem ale do tego potrzeba wiedzy i to obszernej - nie działa to na zasadzie "załóż stronę i na drugi dzień wklep reklamę", zarabianie na reklamach to dość skomplikowany temat(mówiąc "zarabianie" mam na myśli sumy większe, niż 20zł na miesiąc)

Wujek google jest jedną z opcji - idealną do stron z dużym ruchem i odpowiednio dobraną niszą, mając kilka stron z dużym ruchem możesz zarobić w miesiąc bez problemu minimalną krajową a nawet więcej Smile Jednak google też ma swoje minusy - duży rygor i reklamy wyłącznie cpc, jednak w zamian daje duże stawki i duże możliwości.

W Polsce jest masa sieci reklamowych - jednak to też nie jest tak, że na każdej zarobisz jakieś grube sumy, strona musi mieć odpowiedni ruch na codzień i zachęcać treścią, inaczej nawet grosza nie zarobisz ;p

Oczywiście jest jeszcze jedna opcja z reklam i moim zdaniem jest jedną z lepszych - reklamy dedykowane - jeśli reklamodawca sam się do Ciebie zgłasza, możesz być pewny, że Twoja witryna jest wartościowa Smile Przy okazji zaoferuje na pewno dość dobrą sumę(oczywiście po tym nie interesuje Cię jaka będzie konwersja czy zainteresowanie reklamą - jednak jeśli zainteresowanie będzie duże, to i reklamodawca będzie chciał dłużej współpracować, no i możesz z czasem zażądać większą sumę za wyświetlanie u siebie jego reklamy).

No i jest jeszcze kwestia rynku zagranicznego - reklamodawcy z Francji/USA płacą najwięcej, więc jeśli znasz język, znajdziesz niszę i dobrze ją wypromujesz - zarobisz więcej niż na polskich stronach(nie mówię o PPD, tylko normalnych sieciach afiliacyjnych z USA/Francji itd. )

Jak pasuje Tobie zarabianie groszy - pobaw się w sieci, gdzie jest możliwość motywowania leadów ale za te sumy kupisz sobie co najwyżej kilka piw czy kilka paczek papierosów.

Poczytaj trochę tematów na forum, dowiesz się tutaj bardzo wiele - reszty dowiesz się z googli, od odpowiednich osób i może kilku innych źródeł - ale przede wszystkim wymaga to wkładu czasu i pracy, nie jest to zabawa na 5 minut.


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - poloduda - 22-02-2013 14:02

Pan u góry nielegalna piramidka Wink


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Kacpersky12 - 25-02-2013 20:38

sztuczne zarabianie na stronceJerk2


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - RockShox - 28-02-2013 20:44

Po prostu dajesz swoje zdjęcie do gazety wyborczej piszesz ze jestes do wynajecia i dajesz za free i lubisz ostrą jazdę bez 3manki i to jest reklama kumasz


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - bios - 28-02-2013 20:59

ppa Smile


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - juulkaa155 - 01-03-2013 12:06

Witam wszystkich zgromadzonych tu na tym świetnym forum!!
Moim głównym źródłem dochodu jest korzystanie ze wszelkich możliwości zarobku jakie oferuje mi jak i oczywiście Wam strona internetowa http://www.sefik.com . Jest ot bardzo przyjazne miejsce, mówie szczerze, już nawet sam kolor zielony wzbudza wielkie zaufanie. Ale do rzeczy. Głównie co tu robie to po prostu klikam i klikam na mnóstwo reklam a pieniążki w postaci punktów po prostu do mnie lecą, potem mogę oczwyscie wymienic je sobie na pieniadzki , im wiecej ich uzbieram tym lepiej. Możecie oczywiscie założyc sobie tutaj swój profil i też zarabiać tak jak ja, dodam jeszcze, że oprócz klikania w same reklamy możecie również pobierać różne pliki oraz możecie robić naprawdę wiele wiele innych rzeczy, daje to ogromną możliwośc rozwoju, nawet nie zdajecie sobie z tego sprawy ze jest to jedna z najprezniej dzialajacych stron intrnetowych na swiecie. Jednak co ja tu wam bede opowiadac, jesli chcecie sie przekonac o je swietnosci sami sie zarejestrujcie, to zajmie tylko chwile i przekonacie sie ze naprawde warto, im dluzej w tym jestes tym wiecej zyskujesz, wyplaty sa naprawde pokazne, poza tym jest wiele konkursow i innym mozliwosci zarobku, to takie ciekawe i motywujace, nie czekajcie az pieniadze wam same wpadna tylko do dzieła! Smile


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - mona253 - 01-03-2013 14:32

witam jestem nowa proszę o małą pomoc jak to się wszystko kręci


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Sp00n - 01-03-2013 18:09

Miała być dyskusja jak zarabiacie a się FAQ zrobiło Smile Osobiście zarabiam na PPA Smile najlepsza metoda oprócz premium sms Smile Tylko mieć niszę jak Pan killer, to byśmy byli bogaci Smile


RE: Jakimi sposobami zarabiacie ? - Fudal94 - 01-03-2013 23:13

http://www.surveywage.com

głównie taski,bawiłem sie w ppa lecz coś nie ruszyło,trudno Big Grin