Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
TakeaScame? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Takeagift (/Forum-Takeagift-45)
+---- Wątek: TakeaScame? (/Temat-TakeaScame-39103)

Strony: 1 2 3


TakeaScame? - Ty27mek - 27-06-2011 09:28

Też myślicie, że Takeagift to scam?

Od dawna nie ma resów itd.


RE: TakeaScame? - Razer - 27-06-2011 09:43

TAG Group jest spółką robioną tylko i wyłącznie pod zyski, co już stwierdziłem po pierwszym tygodniu od startu Smile Kapitał zakładowy wynosił - jeśli się nie mylę - coś około pół miliona, a myślę, że i 2x więcej zarobili po 2 miesiącach pierwszego działania.

Wczoraj próbowałem się do Ich biura dodzwonić, gdyż wiele osób narzekało na restocki... Niestety, "abonent jest w tym momencie nieosiągalny". Teraz na prawdę trzeba się zastanowić czy nie wrzucić ich do worka kolejnych wypalonych serwisów, scamów, z ThisBox'a większość Naszych userów ma ciekawe nagrody, a z TAG? Koszulki?

Szkoda ze zjebali sobie markę jak i odbiorców - swoim brakiem inteligencji zniszczyli ciekawy rynek, bo większość ludzi poprzez TAG'a zraziło się tego typu serwis.

Raz kupiłem u nich elite, było to w pierwszym miesiącu, więcej nie zamierzam.

Peace&love


RE: TakeaScame? - DDK - 27-06-2011 12:12

Mam identyczną opinię jak Razer. Sporo moich znajomych miało uraz do serwisów z "darmowymi nagrodami". Proponowałem im zarejestrowanie się na Lockerz ( dawno temu ), mówili że to jakiś haczyk itp. Potem po starcie TAG 1/4 moich znajomych miała już konto na tym serwisie. Zdziwiło mnie to bardzo skoro mieli uraz do tego typu serwisów. Widocznie TAG miał "to coś" co przyciągnęło userów do siebie. Mają dobry serwis, ale nie umieją tego wykorzystać. A szkoda...


RE: TakeaScame? - Thisbox.pl - 27-06-2011 12:20

A my może nie potrafimy przyciągnąć wielu userów, ale wszystkich serdecznie zapraszam Smile
Warto moim zdaniem Smile
My - Nowa administracja damy wszelkich starań aby ta strona była najlepszą giftownią w sieci !!
Łączmy się z http://www.thisbox.pl !

btw to słyszałem że na TAG'u robią jakieś przekręty ... Rzyg*m takimi rozwiązaniami.
Tyle w tym temacie. Pozdrawiam.


RE: TakeaScame? - Ty27mek - 27-06-2011 12:30

(27-06-2011 12:20)Thisbox.pl napisał(a):  A my może nie potrafimy przyciągnąć wielu userów, ale wszystkich serdecznie zapraszam Smile
Warto moim zdaniem Smile
My - Nowa administracja damy wszelkich starań aby ta strona była najlepszą giftownią w sieci !!
Łączmy się z http://www.thisbox.pl !

btw to słyszałem że na TAG'u robią jakieś przekręty ... Rzyg*m takimi rozwiązaniami.
Tyle w tym temacie. Pozdrawiam.

Też uważam, że z ThisBoxa będzie coś dużego, bynamniej mam taką nadzieje, ale no cóż, co robili na tagu co robili i teraz mają upadek ;]


RE: TakeaScame? - adrick1197 - 27-06-2011 12:40

popieram ty27mek


RE: TakeaScame? - Pati - 27-06-2011 12:46

A weźcie wy spitalajcie z tym scamem. (tag)..
Wbijać na thisboxa.pl a na taga to szkoda poprostu pieniędzy -,- na tb to chociaż stawki są normalne...

pozdro.



Only ThisBox. \m/


RE: TakeaScame? - Dominator - 27-06-2011 13:21

Popatrzeć na grafikę to przyciąga na tagu ale jak wbiłem na restock, to nic nie było ... UPADLI strasznie, teraz tylko i wyłącznie thisbox oraz urwijnagrody Wink Wg mnie to 2 wiarygodne portale gdzie można nieźle urwać ...

(mam ochote zrobic tym skur##synom ddosa (takeatgift))


RE: TakeaScame? - Tech - 27-06-2011 13:55

Ja nie wiem czemu wy tam siedzicie jeszcze ;o Już po pierwszym restocku (rok temu) można było łatwo wywnioskować, że z tego portalu nic nie będzie. Potem było tylko coraz gorzej.

Nie łudźcie się na rekompensatę za swój czasy i smsy, lepiej po prostu odejść z tego portalu i przerzucić się na inny zanim stracicie jeszcze więcej czasu/kasy.


RE: TakeaScame? - Ty27mek - 27-06-2011 14:13

(27-06-2011 13:55)Tech napisał(a):  Ja nie wiem czemu wy tam siedzicie jeszcze ;o Już po pierwszym restocku (rok temu) można było łatwo wywnioskować, że z tego portalu nic nie będzie. Potem było tylko coraz gorzej.

Nie łudźcie się na rekompensatę za swój czasy i smsy, lepiej po prostu odejść z tego portalu i przerzucić się na inny zanim stracicie jeszcze więcej czasu/kasy.

No tak, ale niektórzy wtopili tam parę stówek ... i szkoda kasy zostawić tak o. Chociaż nic drogiego się nie wygra, bo podstawiane, co najwięcej latarkę za 2 zł.