Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam PSP Fat - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Sprzedam PSP Fat (/Temat-Sprzedam-PSP-Fat-39025)



Sprzedam PSP Fat - zibi2400 - 25-06-2011 14:40

Witam !
A więc tak mam do sprzedania psp fat , z softem 5.50 oryginalnym . Psp swoje już przeżyło ale mimo to nadal działa . Przez przypadek zotal wgrany soft 5.50 . Jeśli chodzi o joystick to może da się go jeszcze złożyć , ponieważ jest w częściach , mam do niego 2 przednie panele , dosyć zmasakrowane . Na lcd w prawym rogu jest taki jaśnieszy punkt widoczny na niektórym tle , i nie działa dioda power , oraz na płycie głównej , tam gdzie idzie połączenie do wyświetlacza jest urwane to zabespieczenie , ale nie wypada ponieważ trzyma się na taśmie . Posiadam do niego kartę 4gb

A tak po za tym wszystko jest w porządku , psp może służyć np do przeszczepu , ale jeśli ktoś chce może je sobie zrobić . Najchętniej sprzedałbym w całości ponieważ nie chce mi się bawić z każdym elementem osobno , a na naprawę obecnie nie mam kasy .
Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę pisać na gg : 9288969

Możliwa zamiana

Cena do uzgodnienia

Pozdrawiam !


RE: Sprzedam PSP Fat - zibi2400 - 02-07-2011 16:03

Do zamknięcia